اختصاصی مدال؛ استراماچونی چطور دروغ مهاجم استقلال را فاش کرد؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال باوجود اعلام خبر خوشحال کننده درباره مهاجم تیمش، ناخواسته دروغ او را افشا کرد....

به گزارش مدال، مهدی قائدی این فصل باتوجه به گلزنی هایش در استقلال و عملکرد بسیار خوبش در این تیم به کانون توجه رسانه ها تبدیل شده است. قائدی که دیگر نشانی از بازیکن پرحاشیه فصل گذشته ندارد، با حضور استراماچونی به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شده و در کنار شیخ دیاباته خط حمله زهردار فوتبال ایران را تشکیل داده است.

با این حال این بازیکن حدود یک ماه پیش صحبت های غیر واقعی را بر زبان آورد که ادعایش جای تعجب داشت. قائدی در چند مصاحبه اعلام کرد که پیشنهادی از لیگ انگلیس به دستش رسیده است ولی نمی خواهد به آن فکر کند.

مهاجم استقلال حتی در پاسخ به این سئوال که آیا این پیشنهاد از لیگ برتر انگلیس است یا لیگ دسته اول تاکید کرده بود «یکی از تیم های لیگ برتر انگلیس» در حالی که باور این ادعا از همان ابتدا هم کار سختی بود چرا که بازیکنان آسیایی برای حضور در تیم های لیگ برتر انگلیس باید تعداد خاصی از بازی های ملی را در کارنامه داشته باشد؛ چیزی که حالا با صحبت های استراماچونی افشا شده است.

استراماچونی در گفتگویی که با یکی از رسانه های ایتالیایی داشت، ضمن تمجید از عملکرد قائدی اعلام کرد که این بازیکن از تیم فولام انگلیس پیشنهاد بازی دارد. فولام که زمانی در لیگ برتر انگلیس بازی می کرد، این فصل در لیگ دسته اول حضور دارد و در رده سوم جدول قرار گرفته است.

با این حساب یا قائدی در رسانه ای کردن پیشنهادش غلو کرده و یا احتمالا بی خبر بوده است که تیم فولام در لیگ دسته یک انگلیس بازی می کند!

بیشتر بخوانید:

تراکتور اقتصادی با خروج خارجی‌ها

تگ ها


اخبار استقلال مهدی قائدی