اختصاصی مدال/ استقلال و پرسپولیس در انتظار جلسه سرنوشت‌ساز

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حل بحران مالی خود که به مهم‌ترین دغدغه این روزهای آنها مبدل شده است منتظر اتفاقات هفته آینده هستند...

به گزارش خبرنگار مدال، مطالبات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از فیفا که به دلیل موانع تحریمی هنوز به حساب این باشگاهها واریز نشده است به بزرگ‌ترین دغدغه مدیران این باشگاهها تبدیل شده است.
مدیران این باشگاهها از حدود دو هفته قبل رایزنی های خود را با وزارت امور خارجه انجام دادند تا راهکار وصول این مبالغ را پیدا کنند.
در همین زمینه خبر رسید که ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال مسافر زوریخ شده است و برای ابتدای هفته آینده بلیت پرواز به زوریخ را تهیه کرده تا در جلسه ای مهم در مقر فیفا حاضر شود.
حضور شکوری برای رایزنی جهت پرداخت مطالبات باشگاههای استقلال و پرسپولیس  خواهد بود؛ اتفاقی که مدیران سرخابی و بویژه باشگاه استقلال که می بایست هر چه سریعتر پرونده پروپئیچ را ببندند و از محرومیت فرار کنند، امیدبه نتیجه بخش بودن آن دارند.
باشگاه استقلال در نظر دارد طلب این بازیکن را از طریق فیفا و از مطالبات خود پرداخت کند؛ موضوعی که اگر محقق شود آبی ها نفس راحتی خواهند کشید.

بیشتر بخوانید:

اختصاصی مدال/ خبر بد برای استقلال؛ فرشید باقری زیر تیغ جراحی می رود

تگ ها


پرسپولیس استقلال ابراهیم شکوری مشکلات مالی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال