اختصاصی مدال/خانه تکانی در استقلال و پرسپولیس؛ جدایی 5 مدیر قطعی شد

رفتن تعدادی از مدیران باشگاههای استقلال و پرسپولیس قطعی شد. به گزارش خبرنگار مدال، با توجه به اجرایی شدن ......

رفتن تعدادی از مدیران باشگاههای استقلال و پرسپولیس قطعی شد.

به گزارش خبرنگار مدال، با توجه به اجرایی شدن قانون منع فعالیت بازنشستگان در نهادهای دولتی ورزش ایران تغییرات قابل توجهی را در بحث مدیریت خواهد داشت که از مهمترین این تغییرات در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اتفاق خواهد افتاد.

طی روزهای گذشته وزیر ورزش و جوانان در همین راستا مذاکراتی را با چهره های مورد نظر خود جهت اضافه شدن به چارت مدیریتی باشگاههای استقلال و پرسپولیس انجام داده و جمع بندی نهایی ظرف هفته های آینده صورت می گیرد.

با توجه به این قانون هیات مدیره باشگاه استقلال متشکل از ملکی، زمانی و قراب دچار استحاله خواهد شد و تنها امیر حسین فتحی در این هیات ماندگار خواهد بود و دیگر نفرات جای خود را به افراد جدیدی خواهند داد.

نفرات مورد نظر وزارت ورزش و جوانان در اینباره جلساتی را با مسعود سلطانی فر داشته اند و بر اساس اخبار رسیده یک پیشکسوت و یه چهره اقتصادی به این هیات اضافه می شوند تا در کنار امیر حسین فتحی اداره استقلال را بر عهده داشته باشند.

باشگاه پرسپولیس نیز به جز حمیدرضا گرشاسبی، جعفر کاشانی رییس هیات مدیره خود را جدا شده می بیند و بجای این نفرات نیز افراد جدیدی وارد باشگاه می شوند که از یک پیشکسوت نیز برای حضور در هیات مدیره دعوت خواهد شد.

بر همین اساس رزومه نفرات مورد نظر وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفته است و ظرف یک ماه آینده ترکیب جدید نهایی می شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال