اختصاصی مدال/ دلیل چراغ قرمز باشگاه استقلال به مجیدی و جباری مشخص شد

حال مشخص می شود که چرا استقلالی ها و در راس آنها وینفر شفر حضور مجیدی و جباری در کادر فنی این تیم را تکذیب کردند ......

حال مشخص می شود که چرا استقلالی ها و در راس آنها وینفر شفر حضور مجیدی و جباری در کادر فنی این تیم را تکذیب کردند.

به گزارش خبرنگار مدال، طی روزهای گذشته بیش از هر خبر یدر ابشگاه استقلال، خبر حضور احتمالی فرهاد مجیدی و مجتبی جباری در کادر فنی بعنوان دستیر اول وینفرد شفر شنیده می شد؛ خبری که البنه استقلالی ها از عبداللهی و حاجیلو گرفته تا فتحی و اعضای هیات مدیره آن را تکذیب کردند.

اینکه آیا واقعا با این نفرات مذاکره ای شده است هنوز سوالی بی پگاسخ است اما پست همسر مجتبی جباری و تائید این اتفاقات بر ابهامات می افزاید.

امروز امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با مدال از مذاکرات خود با ساناک دستیار فصل گذشته شفر و توافق ابتدایی با وی پرده برداشت تا مشخص شود که چراغ قرمزی این باشگاه برابر نام هایی چون مجیدی و جباری به چه علت بوده است.

استقلالی ها طی روز های گذشته به موزات این فکر که یک چهره داخلی محبوب را به کادر فنی اضافه کنند در حال مذاکره با ساناک بودند و این مربی که نزذ بازیکنان محبوبیت و نزد شفر مقبولیت قابل توجهی دارد ظاهرا با این باشگاه برای بازگشت به توافق رسیده است.

از سوی دیگر چون ساناک با استقلالی ها یکسال دیگر قرارداد دارد، اضافه شدن وی که خواسته شفر نیز هست برایشان بی حاشیه تر و کم هزینه تر خواهد بود.

تگ ها


فوتبال