اختصاصی مدال؛ فخرالدینی: به هیچ وجه به هواداران تراکتور توهین نکردم

میلاد فخرالدینی گفت: از چند تیم پیشنهاد داشتم و صحبت هم کردیم اما در نهایت تراکتور را انتخاب کردم...

به گزارش مدال، میلاد فخرالدینی خرید جدید تراکتور در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره انتشار یک عکس از او در دوران حضور در تراکتور که باعث دلخوری هواداران این تیم شده بود گفت: عکسی که از من منتشر شده است به ۶ سال قبل برمی‌گردد. با یکی از بازیکنان تیم درگیری داشتیم بعد از آن من با چند نفر که گوشه‌ای از استادیوم بودند درگیر شدم و مخاطب صحبت‌هایم آنها بودند. به هیچ وجه به هواداران توهین نکردم چون آن سمت اصلا هواداری حضور نداشت.
مدافع تراکتور در ادامه افزود: هواداران می‌دانند من همیشه رابطه خوبی با مردم تبریز داشتم و آنها هم رابطه خوبی با من داشتند. یکی از دلایلی که برگشتم به عشق همین هواداران بود.
فخرالدینی در واکنش به این سوال که به دلیل رابطه مدیربرنامه‌اش با استقلال از این تیم پیشنهاد داشته یا خیر گفت: بله از چند تیم پیشنهاد داشتم و صحبت هم کردیم اما در نهایت تراکتور را انتخاب کردم تا بتوانم به این تیم کمک کنم. امیدوارم بتوانیم اولین قهرمانی لیگ را برای تراکتور به دست بیاوریم، کمااینکه در جام حذفی هم شانس قهرمانی داریم.
دفاع راست تراکتور در پایان گفت: امسال تیم خیلی خوبی داریم و می‌توانیم اتفاقات خوبی را برای مردم تبریز رقم بزنیم. به امید خدا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از خرید جدید نقل و انتقالاتی تراکتور!

از دانیال تا فخرالدینی برای جانشینی سید تراکتور

فخرالدینی: آن عکس سوتفاهم بود/ به عشق هواداران به تراکتور برگشتم

 

تگ ها


فوتبال ایران اخبار تراکتور میلاد فخرالدینی مصاحبه اختصاصی تراکتور فوتبال