اختصاصی مدال/ پروژه موفق حذف شماره8؛ منتظر طغیان جباری باشید!

گزینه مربیگری در استقلال از برنام های شفر خارج شد. به گزارش خبرنگار مدال، مجتبی جباری ......

گزینه مربیگری در استقلال از برنام های شفر خارج شد.

به گزارش خبرنگار مدال، مجتبی جباری یکی از گزینه های وینفر شفر بود تا در کارد فنی استقلال مشغول به کار شود اما امروز این نام رسما از پروژه فنی استقلال حذف شد.

بعد از جلسه چند روز قبل شفر و جباری این سوال مطرح شد که مرد آلمانی با توصیه چه کسی از مجتبی برای همکاری دعوت کرده است اما اتفاقات امروز نشان داد که دیگر هیچ اراده ای در باشگاه استقلال برای استفاده فنی از شماره هشت سابق وجود ندارد.

جباری امروز در مصاحبه ای رسما اعلام کرد که شفر از او خواسته بوده تا برای مذاکره حاضر شود اما سرمربی آلمانی در حاشیه بازی ایران و بولیوی وقتی با سوالی درباره این موضوع روبرو شد اعلام کرد: به شایعات پاسخ نمی دهم.

شفر در گفت و گو با مدیران باشگاه استقلال نیز اعلام کرده که جباری خواستار برگزاری جلسه با او شده بود؛ ادعایی برخلاف صحبت های جباری.

مخالفت مدیران استقلال و کمیته فنی با جباری عاملی بوده تا بحث حضور جباری کاملا منتفی شود اما هنوز این پرسش بی پاسخ مانده که آیا شفر از جباری خواسته بود تا برای مذاکره نزد وی برود.

با شناختی که از جباری داریم می دانیم که او در برابر این موضوع ساکت نخواهد ماند و شاید ظرف روزهای آینده لب به اعتراض بگشاید؛ بویژه در این شرایط که همه استقلالی ها از مدیر تا سرمربی بحث تمایل به جذب او را تکذیب کرده اند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال