اختصاصی مدال/چرا پرواز چارتر پرسپولیسی ها به ژاپن کنسل شد

هزینه زیاد پرواز چارتر ایران-ژاپن باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس ترجیح دهند با طی کردن دو مسافت و از طریق دبی راهی توکیو شوند ......

هزینه زیاد پرواز چارتر ایران-ژاپن باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس ترجیح دهند با طی کردن دو مسافت و از طریق دبی راهی توکیو شوند.

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که مسئولین باشگاه پرسپولیس بحث سفر چارتر به ژاپن را مطرح کرده و مدعی هستند به دلیل مشکلات هواپیمایی امکان پرواز چارتر به ژاپن فراهم نبوده اما خبرنگار مدال کسب اطلاع کرد؛ رفم پیشنهادی یکی از ایرلاین های برای پرواز چارتر سرخ پوشان به ژاپن به حدی بالا بوده که باعث شده تا مسئولان این تیم تصمیم بگیرند با پرواز معمولی راهی ژاپن شوند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در اصل به دنبال آن بودند که با پرواز چارتر تیم شان را راهی ژاپن کنند اما رقم پیشنهادی برای این سفر به آنها حدود ۷ تا ۸ میلیارد تومان بود و ایرلاین ذکر شده مسیر تهران-توکیو طولانی است و هواپیمایی که به توکیو سفر می کند باید همانجا بماند و امکان بازگشت وجود ندارد. هزینه چند روزی که هواپیما بدون کارکرد در فرودگاه توکیو توقف می کند باعث مبلغ بالای سفر چارتر سرخ ها به ژاپن شده است.

تمام این مسائل باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم بگیرند تا با دو مسیر و از طریق دبی راهی توکیو شوند و اینگونه هزینه سفر سرخ پوشان به ژاپن کاهش یافته و مبلغ این سفر حدود ۲ تا ۲.۵ میلیارد خواهد بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال