اختصاصی مدال/ کار استقلال و استراماچونی به فیفا کشیده می‌شود

وسعت اختلافات باشگاه استقلال با سرمربی ایتالیایی به اندازه‌ای شده که امید چندانی به حل مشکلات در چارچوب مذاکره نیست....

به گزارش خبرنگار مدال، ایمیل روز یکشنبه وکیل آندره آ استراماچونی که شروط جدید این مربی را در برداشت آب سردی بود بر پیکره باشگاه استقلال.

باشگاه استقلال که در برابر خواسته هایی پیچیده و البته عجیب قرار گرفته بود، فی الفور واکنش نشان داد و در مقام دفاع برآمد اما استوری شب گذشته مرد ایتالیایی که به مثابه اعلام جنگ بود، سبب شد تا ماجرا به سخت ترین قسمت خود برسد و حالا کمتر کسی هست که به بازگشت این مربی امید داشته باشد.

عصر امروز نیز باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای رسمی به ادعاهای استراماچونی پاسخ داد اما در پی آن اعلام کرد که منتظر ادامه یافتن مذاکرات است.

نوع مواجهه باشگاه با خواسته های این مربی و متعاقب آن واکنش طرف مقابل، از دو بعد قابل بررسی است؛ اول اینکه هیچکدام از طرفین نمی خواهند مستقیما به انصراف از ادامه مذاکرات اشاره کنند. دوم آنکه آنها با در نظر گرفتن بندهای قراردادی که چند ماه قبل بسته شده و تنها خودشان از جزئیات آن مطلع هستند، می خواهند هوشمندانه حرکت کنند تا اگر کار به مجامع بین المللی کشیده شد دست پری داشته باشند.

در همین زمینه یک مقام آگاه به خبرنگار ما گفت که باشگاه استقلال اقدامات لازم را ظرف ساعات آینده آغاز خواهد کرد و اگر استراماچونی پاسخ روشنی به باشگاه ندهد این پرونده رسما به فیفا کشیده خواهد شد.

باشگاه استقلال معتقد است که بندهای قرارداد استراماچونی لازم الاجرا است و این مربی با توجه به دریافت مطالبات خود باید به کارش ادامه دهد.

با توجه به این موضوع، باید تا 24 ساعت آینده صبر کرد و دید سرمربی ایتالیایی چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد و آیا این پرونده به فیفا کشیده می شود؟

بیشتر بخوانید:

جنگ وارد مرحله تازه شد؛ پاسخ باشگاه استقلال به انتقادات استراماچونی

تگ ها


استقلال و استراماچونی آندره آ استراماچونی شکایت از استراماچونی فیفا استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال