اختصاصی؛منتقمی: با ادبیات لمپنی فوتبال آسیب می بیند/لیدر باشد یا نباشد را باشگاه مشخص می کند

سرپرست اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه عده ای با بی فرهنگی و هوچی گری بخواهند کاری را پیش ببرند و حرفشان را بر کرسی بنشانند اصلا زیبا نیست ......

سرپرست اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه عده ای با بی فرهنگی و هوچی گری بخواهند کاری را پیش ببرند و حرفشان را بر کرسی بنشانند اصلا زیبا نیست ...

سرپرست اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه عده ای با بی فرهنگی و هوچی گری بخواهند کاری را پیش ببرند و حرفشان را بر کرسی بنشانند اصلا زیبا نیست. 

گفتگوی او را در زیر می خوانید:

ادبیات لمپنی دودش به چشم فوتبال می رود

بهروز منتقمی سرپرست فدراسیون گلف در گفتگو با خبرنگار سایت مدال در خصوص مطرح شدن نامش به عنوان یکی از مدیرانی که در زمان حضورش بدهی های پرسپولیس چندبرابر شد، گفت: من واقعا از این حرف ها تعجب می کنم و واقعا نمی دانم که این آقایان هدفشان از مطرح کردن نام افراد و بازی با آبروی آنها چیست؟ اگر قصد آنها تخریب کردن من است که راه را اشتباه می روند چرا که رزومه منتقمی برای اهالی ورزش روشن است.

او ادامه داد: در طرحی که مجلس مطرح کرده قرار است یک تیم تحقیق و تفحص از 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس حسابرسی کنند و قطعا این عزیزان اگر موردی را مشاهده کنند با سند و مدرک به مردم اعلام می کنند. اما فحاشی به افراد و مطرح کردن نام این و آن در فضای مجازی اصلا درست نیست. درست است که افراد آزاد هستند که نظراتشان را بگویند و بنویسند اما حرف بدون سند و مدرک و ادبیات لمپنی در شان انسان های با فرهنگ و خانواده دار نیست و این مسائل به ورزش مملکت ضربه می زند و دودش در چشم فوتبال می رود.چ

بی اخلاقی و لجاجت به صلاح پرسپولیس نیست

سرپرست اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص مشکلات این روزهای این باشگاه و حاشیه هایی که لیدرهای باشگاه به وجود آوردند ، خاطرنشان کرد: کار بداخلاقی از هر ناحیه ای که باشد بد و زشت است. با این مدل کارها یکسری از آدم ها آسیب می بینند و بدتر از همه اینکه تیم به حاشیه می رود و این مدل رفتارهای طلافی جویانه به صلاح پرسپولیس نیست. وقتی تیم کادر خوب و بازیکنان خوب دارد چرا باید این مدل بی اخلاقی ها را شروع کرد؟ همه هواداران باید با آرامش و تشویق تیم ، کمک کنند که پرسپولیس در مسیر درستی قدم بردارد.

منتقمی درباره اینکه یک باشگاه حرفه ای نیاز به لیدر دارد یا نه افزود:این موضوع بستگی به باشگاه و مدیریت آن دار. هر باشگاهی یک اسمی روی این افراد می گذارد. یکی لیدر،یکی کانون مشوقین و یکی دیگر کانون هواداران. چیزی که هست باید مدیران فوتبال کشور با هم به یک وحدت در این خصوص برسند که اصلا همچین جایگاهی باشد یا نه و اگر باشد با چه عنوان و چه اختیاراتی و این موضوع را همه تیم های کشور به صورت یکسان اجرا کنند.

گرشاسبی همکار و همکلاسی ام است

سرپرست فدراسیون گلف به شرایط این روزهای پرسپولیس اشاره کرد و گفت: خداراشکر آقای گرشاسبی و دوستانشان در باشگاه پرسپولیس کارها را به خوبی پیش می برند و زحمات زیادی برای موفقیت تیم در این شرایط سخت کشیده اند. ایشان همکلاسی و همکار بنده بوده اند و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

او درخصوص شرایط این روزهای گلف ، افزود: خداراشکر شرایط گلف هم خوب است و ما حضور پررنگی در مسابقات برون مرزی داشتیم و داریم. البته که یکسری مشکلات هم وجود دارد که با مساعدت وزارت ورزش و جوانان حل شدنی است. مهمترین مشکل گلف این است که نمی تواند حامی مالی بگیرد و طبعا حضور بخش خصوصی منتفی می شود، ولی این مشکلات هم حل شدنی است و امیدوارم به زودی انتخابات رییس فدراسیون انجام شود و مدیر جدید بتواند اهدافش را در جهت موفقیت گلف پیاده کند.

منتقمی در پایان خاطرنشان کرد: من هم در انتخابات رییس فدراسیون گلف ثبت نام کرده ام اما باید ببینم شرایط در روزهای آتی به چه شکل پیش می رود. البته من هم برنامه هایم تعریف شده است و طبق تفاهم نامه ای که با وزارت ورزش و جوانان منعقد کرده ام کار را پیش می برم.