اختصاصی؛هافبک استقلال به قطری ها نه گفت

هافبک تیم استقلال پیشنهاد تیم قطری را رد کرد. به گزارش خبرنگار سایت مدال، استقل ......

هافبک تیم استقلال پیشنهاد تیم قطری را رد کرد.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، استقلال این روزها در تلاطم است. تیام و جپاروف هنوز تمدید نکرده اند، سیدمجید حسینی در آستانه پیوستن به ترابوزان ترکیه قرار دارد، چشمی هنوز توافق نکرده و در تمرینات حاضر نشده، ابراهیمی به الاهلی قطر رفت و همچنین وریا غفوری به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات‌اش در حالت قهر و آشتی است.
تمام این ها باعث شده است تا تنها یک روز مانده به سوت آغاز لیگ هجدهمف آبی ها حال و روز خوبی نداشته باشند کمااینکه وینفرد شفر آلمانی هم روز گذشته گفته بود که استقلال در حال حاضر به تیم زیر 21 ساله ها شباهت دارد و با وضعیت فعلی مسئولان نباید از این تیم توقع موفقیت داشته باشند.
با این اوصاف خبر رسیده که فرشید اسماعیلی، هافبک موفق آبی پوشان با پیشنهادی از یک تیم قطری مواجه شده است. مبلغ پیشنهادی قطری‌ها به اسماعیلی 550 هزار دلار بوده و اما این بازیکن این پیشنهاد را نپذیرفته است. البته نباید فراموش کنیم که اسماعیلی با استقلال قرارداد دارد و با توجه به شرایط فعلی، مسلما باشگاه استقلال هرگز به او رضایتنامه نمی‌داد.
اینگونه خطر جدایی یک بازیکن دیگر از بیخ گوش استقلالی‌ها گذشت، هرچند آبی‌ها نشان داده اند که در بستن قراردادهای عجیب و قریب استاد هستند! نورافکن چندی پیش به راحتی از استقلال جدا شد و به شارلوا رفت و حالا هم سیدمجید حسینی در آستانه جدایی قرار دارد اما ظاهرا این مسئله برای اسماعیلی تکرار نشد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال