اختصاصی/ پاتو، زلاتان یا تونالی؛ چه کسی به سن‌سیرو می‌رود؟

کسب نتایج نه چندان خوب میلان باعث شده که این باشگاه به دنبال تقویت تیم در نقل و انتقالات زمستانی باشد و تلاش برای جذب چند بازیکن ادامه دارد ......

کسب نتایج نه چندان خوب میلان باعث شده که این باشگاه به دنبال تقویت تیم در نقل و انتقالات زمستانی باشد و تلاش برای جذب چند بازیکن ادامه دارد. به گزارش خبرنگار مدال، نشریه زلاتان در گزارشی آوده است که یکی از گزینه‌های روی میز روسونری ها زلاتان ابراهیموویچ است که این بازیکن می تواند با دریافت حقوق 4 میلیون یورویی به میلان بازگردد.
این نشریه تایید کرده است که مذاکرات کاملا رسمی با این بازیکن آغاز شده و در مراحل پیشرفته ای قرار دارد و گفته می شود یکی از دلایل تمایل میلان به جذب این بازیکن به دلیل حقوق اوست. با توجه به محدودیت های پرداخت دستمزد در آمریکا رقم دستمزد زلاتان یک و نیم میلیون دلار در سال است و در صورت جدایی او از لس آنجلس گلکسی این مبلغ افزایشی نخواهد داشت و سبب می شود میلان با مشکل فیرپلی مالی یوفا نیز مواجه نشود. 
از سوی دیگر این نشریه خبر داده است که پاتو در تلاش است تا از تیم تیانجین چوانجیان چین جدا شده و به میلان بیاید اما این بازیکن یک بند فسخ 25 میلیون یورویی دارد که مشکی و قرمزها قادر به پرداخت این رقم نمی باشند. همچنین کوراسپورت در گزارشی آورده است که ساندرو تونالی از برشا هم زیر ذره‌بین روسونری‌ها قرار گرفته و این هافبک 18ساله که به او لقب پیرلوی جدید هم داده‌اند و به تیم ملی ایتالیا هم دعوت شده است خود طرفدار میلان است و احتمال اینکه در ژانویه وی را در میلان ببینیم وجود دارد. به نظر می‌رسد که برشا برای انتقال این بازیکن مبلغی بالای 20میلیون یورو مطالبه خواهد کرد. ساندرو گفته مقایسه شدن با پیرلو باعث افتخار اوست اما فکر نمی‌کند شبیه این بازیکن باشد و به آن فکر نمی‌کند. او گفته که به میلان علاقه‌مند است اما هنوز به این تیم نیز فکر نکرده است. تا ژانویه تکلیف نقل و انتقالات میلان مشخص خواهد شد و باید دید این تیم موفق به جذب کدامیک از بازیکنان نامبرده می‌شود.

 

تگ ها


Zlatan Ibrahimović آث میلان سری آ فوتبال