اختلافات در فدراسیون بالا گرفت؛ عدم اطلاع اصفهانیان از جلسه هیئت رئیسه

فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید که هنوز در خصوص برگزاری جلسه هیئت رئیسه به او اطلاع‌رسانی نشده است....

به گزارش مدال، درباره ماجرای استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه چه کسی سرپرستی این فدراسیون را بر عهده خواهد گرفت، گفت: اساسنامه در این خصوص می‌گوید که وقتی رئیس فدراسیون به هر علتی نتواند به کار خود ادامه بدهد، یکی از نواب رئیس یا سایر اعضای هیئت رئیسه باید مسئولیت او را بر عهده بگیرد.

وی ادامه داد: طبق قوانین در صورتی که رئیس نباشد، نایب رئیس اول مسئولیت را بر عهده خواهد داشت. با توجه به اینکه پس از کناره‌گیری آقای کفاشیان پست نایب رئیسی اول خالی است، آقای بهاروند مسئولیت را به‌عنوان نایب رئیس دوم به عهده گرفته و جانشین تاج می‌شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای بررسی این موضوع چه زمانی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در مورد زمان برگزاری جلسه هیئت رئیسه هنوز چیزی به من نگفته‌اند، اما به‌هرحال مسئله استعفای آقای تاج باید به هیئت رئیسه بیاید.

اصفهانیان درباره اینکه آیا احتمال برگزاری زودتر از موعد انتخابات فدراسیون فوتبال برای انتخاب رئیس وجود دارد یا نه، گفت: بعید می‌دانم این اتفاق رخ بدهد. به‌هرحال دوره چهار ساله فدراسیون باید به اتمام برسد و تا پایان چهار سال هم نایب رئیس کارها را به عهده دارد.

اخبار مرتبط:

طالقانی: هنوز استعفایی از تاج ندیده‌ام

تگ ها


فریدون اصفهانیان جانشین تاج جانشین مهدی تاج هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فوتبال