اختلافات مسئولان نفت مسجدسلیمان به تیم ضربه می زند

رفسنجان - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه کمی درگیری مدیریتی در تیم نفت مسجد سلیمان وجود دارد که به تیم ضربه می زند، گفت: مسئولان باید این اختلافات را کنار بگذارند....

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمجتبی حسینی عصر شنبه در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان، اظهار داشت: بعد از بازی سختی که مقابل سپاهان داشتیم سعی کردیم به بازیکنانمان هشدار بدهیم که بازی با مس رفسنجان فرق می‌کند زیرا می‌دانستیم مس یک تیم متحد است که می‌خواهد به هر طریقی که شده تیم ما را شکست دهد.

وی افزود: مس، تیم خوب، پر مهره و با امکانات خوب است و کادر خوبی دارند ما آنالیز خوبی از این تیم داشتیم و می‌دانستیم در این بازی ضربات ایستگاهی تعیین کننده است و به بازیکنانمان هم هشدار داده بودیم که تیم حریف دو ایستگاهی زن قهار دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه در نیمه اول روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و همین نیز گره بازی را برای مس باز کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بیان کرد: در نیمه دوم قصد جبران نتیجه و استفاده از عنصرهای هجومی تیم را داشتیم اما نفراتی که وارد زمین کردیم نتوانستند در روند کار تغییری ایجاد کنند و در ضد حمله نیز گل دوم را دریافت کردیم.

حسینی با بیان اینکه این شکست از شایستگی بازیکنانم کم نمی‌کند زیرا بسیار زحمت کشیدند، اظهار کرد: واقعیت قضیه این است که ما مشکلات بسیاری داریم. کمی درگیری مدیریتی در تیم ما هست که واقعاً به تیم ما ضربه می‌زند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: امیرحسین باقرپور را از فولاد گرفته‌ایم اما سه هفته است که قرارداد این باریکن ثیت نشده است. ۲ -۳ بازیکن ما مصدوم شدند و کمبود بازیکن داریم اما بازیکنی که گرفتیم هنوز قراردادش ثبت نشده است.

حسینی در ادامه سخنان خود گفت: شب گذشته ساعت ۲۰ به فرودگاه کرمان رسیدیم و یک ساعت و ۴۵ دقیقه منتظر اتوبوس ماندیم. خواهش می‌کنم مسئولان و مدیران تیم به فکر تیم باشند و اختلافات را کنار بگذارند تا ما ضربه نخوریم. همیشه یک تیم متحد می‌تواند در مسابقات نتیجه بگیرد و اگر قرار باشد مسئولان ما با هم مشکل داشته باشند، واقعاً این کار ما را خیلی سخت می‌کند.

تگ ها


تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان لیگ برتر فوتبال ایران سید مجتبی حسینی