اختلافات کی روش و دستیارش به اوج خود رسید

بازیکن سابق الاهلی مصر مدعی شده که اختلافات میان کی روش و محمد شوقی به اوج خود رسیده و این دستیار مصری به زودی تیم ملی را ترک می کند....

به گزارش "ورزش سه"، شکست یک بر صفر مصر مقابل تونس با گل بخودی دقیقه ۹۴ عمرو السولیة باعث تنش های زیادی در جامعه ورزشی فراعنه شده است. ابراهیم سعید بازیکن سابق تیم ملی مصر معتقد است که کارلوس کی روش از دستیاران خود رضایت ندارد و به زوید تغییرات بر روی نیمکت مصر رخ خواهد داد.

ابراهیم سعید در گفتگویی که با برنامه أوضة اللبس از شبکه النهار داشت، گفت: کارلوس کی روش مربی تیم ملی مصر از عملکرد دستیاران خود رضایت ندارد. به جز احمد شوقی، سایر اعضای کادرفنی نقشی در تصمیمات ندارند و تغییراتی در کادر فنی تیم ملی مصر رخ خواهد داد. کی روش تنها خواهان ماندگاری دستیاران خارجی خود است و علاقه ای به ماندن ضیاء السید و عصام الحضری ندارد.

در همین حال، احمد شوبیر ستاره سابق الاهلی و تیم ملی مصر از اختلافات میان محمد شوقی کمک مربی این تیم و کارلوس کی روش سخن گفت. شوبیر در گفتگو با کانال "آن تایم اسپورت" تایید کرد که کی روش در جریان دیدار با تیم ملی مقابل گابن در مرحله مقدماتی جام جهانی از شوقی خواسته است که سکوت کرده و از اظهارنظر خودداری کند که این موضوع به شدت باعث عصبانیت شوقی شده و این مربی هر زمانی که بخواهد آماده جدایی از تیم ملی مصر است.

وی افزود که کی روش از آن بازی به بعد سعی کرده از ترس تشدید مجدد بحران، از تماس با شوقی دوری کند. شوبیر اضافه کرد که کی روش به صحبت های هیچ یک از کمک مربیان خود گوش نمی دهد و این از انتخاب های او برای ترکیب اصلی تیم ملی مشهود است. شوبیر ادامه داد که از اینکه ضیاء السید مربی تیم ملی در تصمیمات مهم هیچ نقشی ندارد، تعجب کرده است.


 
همچنین، شکست شب گذشته مصر باعث انتقادات فراوانی از کارلوس کی روش شد. میدو ستاره سابق تیم ملی مصر در گفتگو با برنامه ریمونتادا گفت: کی روش در انتخاب هایش برای ترکیب اصلی تیم ملی عدالت را رعایت نمی کند. او از بازیکنانی استفاده می کند که لیاقت حضور در تیم ملی را ندارند. کی روش نمی تواند به ما بخندد. او فکر می کند در کشوری است که هیچ فردی که فوتبال بفهمد در آن وجود ندارد!

رضا عبدالعال دیگر بازیکن سابقه تیم ملی مصر که از منتقدین جدی کی روش است، پس از بازی دیشب گفت: کی روش از زمانی که تمرینات فراعنه را برعهده گرفت، چیز خاصی از خود را ارائه نکرده است. صعود به مرحله نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی یک دستاورد تاریخی نیست و طبیعی است که تیم ملی در این پیکارها پیروز شود. مصر با هدایت کارلوس کی روش هویت خود را از دست داده است و او باید تمرینات فراعنه را قبل از آغاز جام ملت های آفریقا در کامرون ترک کند.

تگ ها


کارلوس کی روش مصر