اختلاف از ایتالیا تا تهران/ فتحی و جلسه سرنوشت استقلال!

جلسه سرنوشت‌ساز باشگاه استقلال برای حل اختلافات امروز بین استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان و امیرحسین فتحی مدیرعامل این تیم برگزار خواهد شد...

به گزارش مدال، در حالی که اختلاف های زیر پوستی و کشمکش های مختلف از ایتالیا تا تهران  و از صفحات مجازی تا سعادت آباد بین فتحی و استراماچونی و دیگران ادامه دارد، قرار بر اینست که امروز جلسه ای بین استراماچونی و فتحی برگزار شود تا اختلاف های موجود از بین برود. اختلاف هایی که فعلا مرد ایتالیایی را بسیار ناراحت کرده از کمبود امکانات بگیرید تا تعهد خرید سه بازیکن خارجی مد نظر استراماچونی هنوز به طور کامل انجام نشده. از نبود تخته وایت برد تا آب به مقدار کافی در تمرینات تا بحث مدیر برنامه های استراماچونی و اصرار باشگاه برای جذب امید ابراهیمی و مخالفت مرد ایتالیایی. 
در واقع محل های اختلاف بسیار زیاد است و حتی به نحوه پرداخت دستمزد خود استرا تا سباستین که دستیار استرا است و باشگاه قبولش ندارد گستردگی دارد. 
هر چه هست اما تنها یک ماموریت برای فتحی وجود دارد و آن اینست که هر طور شده استراماچونی را تحت کنترل درآورد و در آستانه لیگ آرامش را به استقلال برگرداند. 
این همه در حالی است که فتحی هم باید بتواند خواسته های باشگاه در موزد خرید بازیکن  به استرا دیکته کند چرا که ممکن است اقتصاد باشگاه توان خرید یک بازیکن چند صد هزار دلاری دیگر را نداشته باشد که در این صورت اصرار برخرید می تواند هماهنگی و نظم باشگاه را برای ماه های آتی به هم بزند. 
فتحی روز سختی دارد، او باید هم محکم باشد و استرا را در قالب مربی برگرداند و هم باید او را قانع کند که برخی خواسته هایش فعلا ممکن نیست برآورده شود هر چند برخی می گویند فتحی آمادگی این را هم دارد که جانشینی سریع برای استراماچونی پیدا کند. باید دید فتحی چگونه استراماچونی را نگه می دارد، آنچه مسلم است نه فتحی و نه استرا اولویت اولشان جدایی نیست و این کار را آسان تر می کند.

 

بیشتر بخوانید:

بررسی مشکلات در جلسه سرنوشت ساز/خروجی نشست فتحی-استرا چه خواهد بود؟!

 

تگ ها


جلسه استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال