اختلاف اینتر و رئال مادرید بر سر اشرف حکیمی

روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت ادعا کرده است که رئال ممکن است اشرف حکیمی را از اینترمیلان پس بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از به تعویق افتادن پرداخت مبلغ قرارداد اشرف حکیمی، رئال مادرید خواستار تضمین بیشتر برای پرداخت از سوی اینتر شده و حتی ممکن است این بازیکن را از اینتر پس بگیرد.

حکیمی با قراردادی ۴۰ میلیون یورویی به اینترمیلان آمد که قرار بود در ۴ قسط ۱۰ میلیون یورویی پرداخت شود. اولین قسط قرار بود در سپتامبر پرداخت شود، اما اینتر با قهرمان رئال مادرید برای به تعویق انداختن زمان پرداخت به توافق رسید.

اینتر به دنبال یافتن سرمایه گذار جدیدی است و با افزایش تردیدها در رابطه با توان مالی اینترمیلان، حالا رئال مادرید نگران دریافت طلب خود شده است.

طبق گزارشی که امروز در روزنامه کوریره دلو اسپورت به چاپ رسید، رئال مادرید خواستار تضمین های بیشتری برای دریافت مبلغ مورد توافق خود در تاریخ مقرر از اینترمیلان شده است.

رئال حتی اکنون مدعی شده که توافق اولیه برای به تعویق انداختن نخستین پرداخت اینترمیلان، از اعتبار ساقط است، چرا که فاقد چندین عامل کلیدی در اسناد مربوطه است.

گفته می شود که ممکن است حتی بندی راجع به بازپس گیری حکیمی در قرارداد دو تیم وجود داشته باشد و اشرف حکیمی ممکن است در ازای صرف نظر کردن از بدهی اینتر، به برنابئو بازگردانده شود.

بسیاری از هواداران رئال مادرید معتقدند که حکیمی خیلی زود و ارزان به فروش رسید و گزینه خوبی برای اضافه شدن به تیم زیدان است. اشرف حکیمی این فصل در اینتر میلان در ۲۴ بازی ۶ گل و ۵ پاس گل را به نام خود ثبت کرده است.

بیشتر ببینید:

تمرینات آماده سازی رئال مادرید برای دیدار با آلاوس

فصل رویایی اوزیل در رئال مادرید

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال