اختلاف با پسر زیدان؛ دلیل جدایی از رئال مادرید!

اختلاف نظر با فرزند زین الدین زیدان، دلیل اصلی جدایی سرخی رگیلون از رئال مادرید بوده است....


به گزارش "ورزش سه"، به جز گرت بیل، رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی اجازه انتقال سرخی رگیلون، مدافع کناری خود به تاتنهام را نیز صادر کرد. البته کهکشانی ها می توانند با پرداخت ۴۵ میلیون یورو، تا سال ۲۰۲۵ دوباره این بازیکن را جذب کنند، اما به نظر می رسد دلایلی غیرفنی در جدایی این بازیکن از رئال مادرید نقش داشته است.

نشریه ال کنفیدنشیال مدعی شد رئال مادرید در این تابستان سرخیو رگیلون را به دلیل اختلاف نظر با لوکا زیدان، پسر سرمربی این تیم یعنی زین الدین زیدان به تاتنهام فروخته است. سرخی رگیلون چند سال قبل در تیم دوم رئال مادرید همبازی لوکا بود و به نظر می رسد انجا بین این دو نفر درگیری هایی ایجاد شده که در نهایت نظر سرمربی رئال مادرید را نسبت به این مدافع کناری تغییر داده و زمینه فروش او را فراهم ساخته است.

البته در حال حاضر رئال مادرید در پست سرخی رگیلون دو بازیکن به نام های مارسلو و فرلان مندی را در اختیار دارد و به نظر می رسید فرصت چندانی برای حضور رگیلون در ترکیب ثابت رئال مادرید در فصل جاری وجود نخواهد داشت. البته در حال حاضر لوکا زیدان نیز جایی در ترکیب رئال مادرید ندارد و او چندی قبل به تیم دسته دومی رایو وایه کانو ملحق شد. لوکا زیدان که در سال ۲۰۰۴ و هنگامی که فقط شش سال داشت به آکادمی جوانان باشگاه پیوست، فقط دو بار موفق به حضور در تیم بزرگسالان رئال مادرید شد.

تگ ها


زیدان سرخی رگیلون تاتنهام رئال مادرید