اختلاف بین توخل و رئیس درتموند

بالاگرفتن اختلاف بین رئیس دورتموند و توخل 3 هفته پس از حادثه تروریستی برای ......

بالاگرفتن اختلاف بین رئیس دورتموند و توخل

3 هفته پس از حادثه تروریستی برای ...

بالاگرفتن اختلاف بین رئیس دورتموند و توخل

3 هفته پس از حادثه تروریستی برای باشگاه دورتموند، پیش از بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل موناکو، به نظر می رسد که آینده توماس توخل، مربی این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، بروسیا دورتموند شب گذشته با پیروزی 2-1 بر هوفن هایم توانست تا حدود زیادی جایگاه سومی خود در بوندسلیگا را قطعی کند و هرچند که هنوز دو بازی دیگر باقیمانده، با این حال فاصله 4 امتیازی با هوفن هایم یک فاصله امن و مطلوب است.

برای دورتموندی ها البته جایگاه سومی جایگاه مناسبی نیست؛ چه آنها فصل را برای تصاحب عنوان قهرمانی آغاز کرده بودند.

پس از آن حادثه، تروریستی دورتموند از لحاظ ذهنی در شرایط نامطلوبی قرار گرفت و با دو شکست از موناکو نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابد. توماس توخل نیز یوفا را دلیل اصلی حذف دورتموند دانست و توقع داشت که حداقل بازی رفت با موناکو یک هفته دیرتر برگزار می شد. این در حالی است که مدیران دورتموند بهانه های توخل را مورد قبول نمی دانند. او که تا 2018 قرارداد دارد، شاید فصل بعد دیگر روی نیمکت دورتموند نباشد.

واتسکه، مدیر دورتموند در مورد آینده توخل به بیلد گفت:« به مانند همیشه مذاکرات تنها محدود به جنبه ورزشی نمی شود. استراتژی، ارتباطات و اعتماد، همه در تصمیم گیری نقش دارند. جدول پایانی مانند یک کارنامه است و همچنین بدیهی است که اگر شما در رتبه سوم قرار بگیرید، بهتر از چهارم است.

البته ما همه چیز در رابطه با حمله تروریستی را مورد بررسی خواهیم کرد و در مورد زمینه آنچه که به طور جدی با هم بحث کردیم و آنچه می توانست رخ بدهد