اختلاف در اردوی یوونتوس به اوج رسید

شرایط در اردوی یوونتوس مناسب نیست و تنش بر این باشگاه حاکم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در حال سپری کردن بدترین روزهای یک دهه اخیر خود است و حتی رسیدن به لیگ قهرمانان برای فصل بعد هم برای این تیم دشوار شده است. نشریه گاتزتا دلااسپورت امروز در گزارشی به تشریح شرایط رختکن بیانکونری پرداخته و مدعی شد اختلافاتی بین ارکان مختلف باشگاه از جمله بازیکنان، مدیریت و البته کادر فنی و مشخصا آندره آ پیرلو ایجاد شده است.

به نظر می رسد بازیکنان یوونتوس تصور می کنند تمرینات پیرلو بیش از اندازه راحت بوده و این موضوع در عدم آمادگی آنها در فصل جاری نقش دارد. اما مسئله دیگر برخی اظهارنظرهای سرمربی جوان بیانکونری بوده که به مذاق بازیکنان یوونتوس خوش نیامده است. پیش از دیدار حساس هفته گذشته برابر میلان، آندره آ پیرلو در نشست خبری به انتقاد از وینستون مک کین پرداخته و مدعی شد رفتار این هافبک آمریکایی باید ۱۰۰ درصد حرفه ای باشد، نه ۵۰ درصد. همچنین جیجی بوفون، دروازه بان باتجربه یوونتوس نیز در رختکن منزوی بوده و بر خلاف تصور نقش چندانی در این باشگاه ایفا نمی کند.

در حال حاضر رابطه بین بازیکنان، مربیان و مدیران یوونتوی شکرآب شده و اینطور به نظر می رسد که تنها بازیکنان مقصران اصلی عملکرد بیانکونری در فصل جاری جلوه داده شده اند. البته به نظر می رسد پیرلو شانس چندانی برای حفظ موقعیت شغلی خود برای فصل آینده ندارد و حتی اگر این تیم به لیگ قهرمانان ارپا هم برسد، احتمالا این سرمربی جوان برکنار خواهد شد.

تگ ها


آندره آ پیرلو یوونتوس