اختلاف در مادرید؛ این بار بر سر وینیسیوس جونیور

اختلافات میان فلورنتینو پرز و زیدان شدیداً بالا گرفته و این بار بر سر ماندن یا جدایی قرضی وینیسیوس جونیور است...

وینیسیوس جونیور شاید در تابستان رئال مادرید را ترک کند.
به گزارش مدال، نشریه دیلی میل مدعی شد ممکن است با درخواست زین‌الدین زیدان، وینیسیوس جونیور در تابستان امسال به طور قرضی از رئال مادرید جدا شده و راهی تیمی در لالیگا یا خارج از اسپانیا شود.

وینیسیوس جونیور در اواسط فصل و از زمان حضور سانتیگو سولاری روی نیمکت رئال مادرید تبدیل به بازیکن فیکس این تیم شد و در تمامی دیدارهای حساس هم در ترکیب ثابت به میدان رفت اما یک مصدومیت دشوار در دیدار برگشت لیگ قهرمانان برابر آژاکس باعث دوری چند هفته‌ای وی از میادین شد و حالا زیدان درخواست جدایی قرضی وی را داده است.

رایو وایه‌کانو، وایادولید، رئال بتیس، رئال سوسیه‌داد، لگانس، خیرونا و اسپانیول از لالیگا و تیم‌هایی چون اودینزه و نانت خواهان انتقال قرضی وینیسیوس جونیور هستند. جالب اینجاست در این مورد نیز بین زیدان و فلورنتینو پرز اختلاف نظر وجود دارد. رئیس باشگاه رئال مادرید خواهان ماندن ستاره برزیلی در برنابئو است اما زیدان ترجیح می‌دهد وینیسیوس جونیور مدتی برای کسب تجربه بیشتر راهی تیم دیگر شود.

در روزهای اخیر اخباری در مورد اخلاف نظر کادر فنی و مدیریت برای خرید بازیکنانی چون پل پوگبا، نیمار یا کریستن اریکسن نیز شنیده شده و وینیسیوس جونیور جدیدترین مورد اختلاف در سطوح بالای این باشگاه است.

اخبار مرتبط:

کیلور ناواس در رئال مادرید خواهد ماند؟

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا زین‌الدین زیدان فوتبال جهان فلورنتینو پرز وینیسیوس جونیور رئال مادرید لالیگا فوتبال