اختلاف دوباره زیدان و پرز؛ این بار بر سر نیمار

زین‌الدین زیدان و فلورنتینو بعد از اختلافاتی که بر سر پل پوگبا داشتند، حالا دوباره بر سر نیمار دچار اختلاف شده‌اند...

زین‌الدین زیدان تمایلی به انتقال نیمار به رئال مادرید ندارد.
به گزارش مدال، نیمار سه سال بعد از انتقال جنجالی و 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن به دنبال جدایی از این تیم و بازگشت به لالیگا است. اگرچه اولویت خود این بازیکن انتقال به بارسلوناست، اما باشگاه سابق وی از شرایط مالی مناسب برای خرید نیمار برخوردار نیست و فرانسوی ها نیز تمایلی به معاوضه وی با بازیکنان بارسا ندارند.

طبق ادعای اسپورت، از رئال مادرید هم به عنوان یکی از مقاصد احتمالی نیمار نام برده می‌شود اما زیدان علاقه‌ای به نهایی شدن این انتقال ندارد. فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید معتقد است با جذب نیمار، از نظر تجاری جدایی تابستان قبل کریستیانو رونالدو پوشش داده شده و ستاره برزیلی تبدیل به نماد باشگاه خواهد شد.

اما زیدان معتقد است با وجود ستاره‌هایی چون ادن هازارد و وینیسیوس جونیور، دیگر نیازی به خرید نیمار نیست و بهتر است رئال مادرید تمرکز و بودجه خود را به جای جذب ستاره گرانقیمت پاری‌سن ژرمن، روی خرید پل پوگبا بگذارد.

بدین ترتیب بعید است رئال مادرید در تابستان امسال برای خرید نیمار اقدام کند و اگرچه فلورنتینو پرز سال‌هاست در رویای این بازیکن است، اما امسال نیز امکان انتقال نیمار به رئال مادرید وجود ندارد.

اخبار مرتبط:

مصدومیت مدافع جدید رئال مادرید از ناحیه همسترینگ

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات زین‌الدین زیدان فلورنتینو پرز فوتبال جهان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال