اختلاف نظرها در استقلال ادامه دارد/دلخوری فتحی از خطیر

بعد از دلخوری اعضای هیات مدیره از فتحی، کمیته فنی از مدیرعامل، کاپیتان های استقلال از یکدیگر، مجیدی از خطیر و ...، حالا نوبت به امیرحسین فتحی رسیده است که دلخوری اش را از معاون باشگاه علنی کند....

به گزارش خبرنگار مدال، آن جا در استقلال گویا دلخوری ها و اختلاف نظرها قرار است ادامه دار باشد! امیرحسین فتحی که پیش از این به دلیل طولانی شدن پروسه انتخاب جانشین شفر و همچنین مذاکرات زمانبر با استراماچونی، از خطیر، که مسئولیت نقل و انتقالات را به او سپرده بود دلخور بود، روز گذشته هم تلویحا ناراحتی اش را از معاون ورزشی باشگاه به دلیل مطرح کردن برخی صحبت ها عنوان کرد.
فتحی در مصاحبه اش گفت: شفر مربی ما بوده و ممنون زحماتش هستیم. او تا حدی که می توانست در حد بضاعتش به ما کمک کرد. اگر هم قطع همکاری کردیم به خاطر مسائل فنی بوده است. مدیرعامل باشگاه استقلال با این نوع گفتمان در خصوص شفر، نشان داد که از نوع صحبت معاونش درباره سرمربی سابق استقلال ناراحت است و اقدام او را نمی پسندد. می توان گفت فتحی پس از اظهارنظرهای خطیر درخصوص شفر و عنوان کردن این موضوع که سرمربی استقلال دلال بوده است که اتفاقا عصبانیت مربی آلمانی و حتی تهدید به شکایت را هم از جانب او در پی داشت، به نوعی طرف مربی آلمانی را گرفت تا این موضوع بیش از پیش دلخوری فتحی از خطیر را آشکار کند.

بیشتر بخوانید:

گزارش ویژه/باشگاه استقلال آماده استقبال از استراماچونی

تگ ها


باشگاه استقلال علی خطیر امیر حسین فتحی مدیر عامل استقلال معاون باشگاه استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال