اختلاف پرسپولیس با کارگزار علنی شد!

صحبت‌های رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین و اظهارات شکوری در شبهای فوتبالی، اختلاف باشگاه پرسپولیس با آتیه داده پرداز را علنی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از چند ماه پیش و با تغییرات در پست مدیرعاملی و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، شایعاتی پیرامون این اختلاف وجود داشت که نمود خود را در ارسال نامه اعتراضی جعفر سمیعی برای قطع همکاری با کارگزار نشان داد اما پس از آن طرفین به توافقی برای ادامه همکاری دست یافتند.

با این حال اکنون در پایان اولین سال قرارداد پرسپولیس و آتیه داده پرداز، این اختلاف به رسانه‌ها نیز کشیده شده و از یک سو پرسپولیس رقم ۱۱۰ میلیاردی را مناسب نمی‌داند و از سوی دیگر، کارگزار معتقد است همکاری با پرسپولیس منفعت این مجموعه را تامین نکرده است.

روز گذشته مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در حاشیه تمرین قرمزها خطاب به بازیکنان صحبت کرد و جمله ای را به زبان آورد که حاکی از پایان کار کارگزار داشت: «باشگاه، با وجود قرارداد بر جای مانده از گذشته، منابع درآمدی و امکان فعالیت‌های تجاری را ندارد. از این جهت دست باشگاه، بسته است و این مشکل باید برطرف شود تا با اجرای برنامه‌ها،چرخ مالی باشگاه به راه بیفتد.»

ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه پرسپولیس نیز درباره وضعیت همکاری با کارگزار اسپانسری عنوان کرد: «ما یک کارگزار داریم که قرارداد مشخصی داشته و باید ۱۱۰ میلیارد به باشگاه تزریق می‌کرده اما این رقم کفاف هزینه‌های ما را نمی‌دهد؛ قرارداد برانکو، بودیمیر، اوساگوآنا و بازیکنان خودمان.»

وی در خصوص سود و زیان ادامه کار با آتیه توضیح داد: «به دستور ریاست محترم باشگاه، کارگروهی در باشگاه تشکیل شده و ما ۴-۵ ماهی است که به صورت بند به بند در حال بررسی قرارداد هستیم و نقاط ضعف و قوت قرارداد را برداشت کردیم و این را به کارگزار گفتیم. ما سفرهای بسیار زیادی را داریم و مثلا پرواز ما به گوآ ۳ میلیارد هزینه اش شده است. ما درخواستی را دادیم و گفتیم نیاز ما این است و آنها هم نظر خودشان را گفتند اما هواداران مطمئن باشند که ما منافع باشگاه را در نظر خواهیم گرفت و اگر منافع تامین نشود، قطعا ما سراغ نفر بعدی خواهیم گرفت.»

شکوری در پایان تائید کرد که مذاکره با دیگر گزینه های اسپانسری در حال انجام است: «باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی است و اگر منافع باشگاه تامین نشود، باتوجه به هزینه‌های بازیکنان، به سراغ آنها خواهیم رفت.»

آتیه داده پرداز سال گذشته با حمایت محمدحسن انصاری فرد کارگزار سرخپوشان شد و مدیرعامل وقت قرمزها وعده داد که این کارگزار مشکلات پرسپولیس را برطرف خواهد کرد. سپس در دوره رسول پناه نیز باوجود برخی مخالفت ها در باشگاه پرسپولیس، قراردادی طولانی مدت با آتیه بسته شد.

با این حساب باید کار آتیه را تمام شده قلمداد کرد. هرچند که چنین چیزی از قبل هم قابل پیش بینی بود اما حالا با رسانه‌ای شدن موضوع، به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس قصد دارد گام نهایی برای فسخ قراردادرا هم بردارد.

تگ ها


پرسپولیس تهران