اختلال در گیت‌های هوشمند استادیوم آزادی

در فاصله چند ساعت مانده به شروع بازی پرسپویس و پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ‌برتر فوتبال ایران، گیت‌های ورودی استادیوم آزادی دچار مشکل شد....

اختلال در گیت‌های هوشمند استادیوم آزادی

به گزارش مدال، دیدار افتتاحیه نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران قرار است از ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه عصر امروز بین پرسپولیس و پارس جنوبی جم در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

برای تماشای این مسابقه، هواداران پرسپولیس راهی ورزشگاه آزادی شده‌اند اما درهای بسته ورزشگاه را مقابل خود دیدند که علت آن بوجود آمدن اختلال در گیت‌های هوشمند ورود به ورزشگاه است.

بسته بودن درهای ورزشگاه و انتظار هواداران زیر آفتاب، صدای پرسپولیسی‌ها را درآورد تا جایی که آنها با به صدا درآوردن شیپورهای خود به این موضوع اعتراض کردند.

یکی از مسئولان ورزشگاه، از طریق بلندگو از هواداران خواست تا آرامش خود را حفظ کنند و بعد از حل شدن مشگل گیت‌ها، وارد استادیوم شوند.

علی اصغر انتظار خیر مدیر پروژه گیت‌های الکترونیک ورزشگاه آزادی پیش از این از فروش ۱۳ هزار بلیت دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پارس جنوبی جم به صورت الکترونیک خبر داده است.

وی گفته است: بر خلاف بلیت فروشی‌های قبلی، این طور نیست که پرینت صادر شود. فرایند ارائه بلیت، به صورت الکترونیک است و تماشاگران پس از اطمینان از صحت خرید از طریق پروفایل خود، باید با  کارت ملی در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

اخبار مرتبط:

حواشی لحظه به لحظه دیدار پرسپولیس و پارس‌جنوبی+ تصاویر

 

تگ ها


گیت استادیوم آزادی پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال