اخراج دستیار آرسن ونگر از باشگاه آرسنال

روند تغییرات در کادر فنی و مدیریتی باشگاه آرسنال ادامه دارد و پت رایس بعد از ۵۶سال فعالیت در باشگاه پست خود در واحد آنالیز را از دست داده است....

به گزارش "ورزش سه"، پت رایس یکی از چهره های مشهور کادر فنی باشگاه آرسنال بعد از ۵۶ سال فعالیت در این باشگاه به کار خود در امریتس پایان داد تا یکی دیگر از قربانیان اصلاحات جدی آرسنال در کادر فنی و مدیریتی این باشگاه باشد.

پت رایس از مدتی پیش در واحد آنالیز ویدیویی آرسنال به کار مشغول بود ولی در روزهای اخیر به او اطلاع داده شد که باشگاه دیگر به او نیازی ندارد.

به این ترتیب ۵۶سال همکاری پت رایس با باشگاه آرسنال به پایان رسید. استوات هیوستون دیگر آنالیزور باشگاه آرسنال که در زمان سرمربی گری جرج گراهام به عنوان دستیار او فعالیت می کرد هم از این باشگاه اخراج شده است. هیوستون سه بار هم به عنوان مربی موقت سکان هدایت توپچی ها را به عهده داشت.

پت رایس ۵۲۸ بار با پیراهن آرسنال در میادین مختلف بازی کرده. او به مدت ۱۶ سال هم دستیار آرسن ونگر سرمربی این تیم بوده. در زمان حضور پت رایس و آرسن ونگر روی نیمکت آرسنال این تیم یکی از بهترین دوره های اخیرش را پشت سر گذاشت و سه بار قهرمان لیگ برتر شد و چهار بار هم جام حذفی را بدست آورد.

تگ ها


آرسنال