مامیچ در آستانه اخراج /تمسخر و انتقاد در عربستان

سران تیم الهلال عربستان به‌دنبال شکست آسیایی برابر نماینده ایران موضوع اخراج زوران مامیچ، سرمربی کروات را در دستور کار خود قرار دادند....

سران تیم الهلال عربستان به‌دنبال شکست آسیایی برابر نماینده ایران موضوع اخراج زوران مامیچ، سرمربی کروات را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش مدال، شکست الهلال برابر استقلال در هفته سوم گروه C لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا جو حاکم در این تیم ملتهب شود.
بر اساس این گزارش، مشورت‌ها در تیم الهلال برای اخراج زوران مامیچ، سرمربی کروات تا پیش از آغاز بازی روز جمعه در لیگ عربستان برابر تیم الاهلی ادامه دارد.
هواداران الهلال به‌دنبال شکست برابر استقلال در شبکه‌های اجتماعی انتقادهای آتشینی علیه زوران مامیچ کردند و خواهان اخراج او شدند.
الهلال شب گذشته (دوشنبه) با نتیجه 2 بر یک مغلوب استقلال شد اما همچنان با 6 امتیاز صدرنشین گروه C لیگ قهرمانان آسیا باقی ماند.

تمسخر سرمربی الهلال بعد از باخت به استقلال

عبدالعزیر المریسل، تحلیل گر و کارشناس فوتبال سعودی پس از این باخت الهلال زوران مامیچ، سرمربی این تیم را تمسخر کرد و گفت: اعتراف می کنم که من اشتباه کردم زمانیکه او النصر را ترک کرد و به العین امارات رفت به او خائن گفتم. جایگاه واقعی او در راس کادر فنی بارسلونا است.

حکم اخراج مامیچ امروز صادر می‌شود؟

روزنامه «الریاض» عربستان خبر داد که بنا به گزارش ها قرار است جلسه ای پیش از دیدار جمعه این هفته الهلال با الاهلی برگزار شود و زوران مامیچ سرمربی تیم را اخراج خواهند کرد. این جلسه امروز(سه شنبه) برگزار می شود.