اخطارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پاک شد

قربانی تنها محروم سرخابی ها در یک هشتم به گزارش مدال به نقل ازخبرگز ......

قربانی تنها محروم سرخابی ها در یک هشتم

به گزارش مدال به نقل ازخبرگز ...

قربانی تنها محروم سرخابی ها در یک هشتم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا فصل 2017 در حالی به پایان رسید که بعد از برگزاری این مرحله از رقابت ها در یک موضوع تشکیک وجود داشت مبنی بر اینکه آیا کارت های زرد مرحله گروهی برای مرحله یک هشتم نهایی پاک شده و یا بعد از وقفه ای که در این مسابقات تا مرحله یک چهارم نهایی اتفاق می افتد، این کارت ها نیز برای مرحله یک چهارم پاک می شود.

نکته قابل توجه در این بین اینکه طبق بند 4 ماده 57 آیین نامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2017 تمام بازیکنانی که در مرحله گروهی تک کارت زرد دریافت کنند، اخطارشان به هیچ کدام از مراحل حذفی (مرحله یک هشتم نهایی به بعد) انتقال پیدا نمی کند.

این در حالی است که اگر یک بازیکن در مرحله گروهی کارت قرمز و یا دو کارت زرد منجر به محرومیت دریافت کند، این محرومیت از مرحله گروهی به مرحله یک هشتم نهایی انتقال پیدا کرده و بازیکن فوق برای دیدار رفت این مرحله از همراهی تیمش محروم است.

به این ترتیب علی قربانی از استقلال تنها بازیکنی است که نمی تواند این تیم را در بازی رفت مقابل العین همراهی کرده و سایر بازیکنان تک اخطاره استقلال، پرسپولیس و استقلال خوزستان کارت هایشان پاک شده و از این پس کارت های آنها برای مراحل بعدی محسوب می شود.