اخطار اتحادیه جهانی کشتی به مربی ایرانی

اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون کشتی به مربی خاطی در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی اخطار داد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، متن نامه ارسالی اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:

مورد توجه آقای رحیم گیوی، مربی محمدرضا گرایی در مسابقات جام تختی ۲۰۲۰
موضوع: حوادث پیش آمده در خلال مسابقات جام تختی ۲۰۲۰
آقای گیوی،

در خلال مسابقات جام تختی که (در تاریخ ۳ و ۴ بهمن ۱۳۹۸) در شهر شیراز برگزار شد، جنابعالی به منظور اعتراض به تصمیمات داوری در مسابقات یک چهارم نهایی وزن ۷۲ کیلوگرم بین امین کاویانی‌نژاد و محمدرضا گرایی، وارد تشک شده‌اید و به داور و رییس تشک بی‌احترامی کرده‌اید.

به خاطر این رفتار، شما یک کارت زرد و سپس یک کارت قرمز دریافت کردید و سپس توسط مأموران امنیتی از سالن بیرون برده شده‌اید.

چنین رفتاری غیر قابل قبول بوده و برخلاف قوانین اتحادیه جهانی کشتی، به خصوص قوانین بین‌المللی کشتی، قوانین رفتاری در خلال مسابقات اتحادیه جهانی کشتی و در نهایت بر خلاف آیین نامه انضباطی است.

اگرچه این رفتار انضباطی شدن و محرومیت را شامل می‌شود اما با توجه به این که هیچ‌گونه درگیری فیزیکی صورت نگرفته است، رییس کمیته انضباطی تصمیم گرفت که فقط یک اخطار به شما بدهد.

توجه فرمایید که این اخطار در پرونده انضباطی اتحادیه جهانی کشتی ثبت شد و در صورت بروز هرگونه رفتار مشابه دیگر در آینده، این اخطار در نظر گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

فرنگی کاران بامداد امروز وارد هند شدند

اخراج جنجالی کشتی‌گیر ایرانی از هندوستان!

 

 

تگ ها


کشتی اتحادیه جهانی کشتی کشتی