اخطار جدی مدیر برنامه جنجالی به باشگاه میلان

مینو رایولا به باشگاه میلان اخطار داده که برای جان‌لوئیجی دوناروما پیشنهاد حقوق سالیانه ۱۰ میلیون یورویی دریافت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، دروازه‌بان ملی پوش و ۲۲ ساله باشگاه میلان سالیانه ۶ میلیون یورو حقوق دریافت می‌کند اما قرارداد او در پایان این فصل به اتمام می‌رسد. گزارش ها حاکی از آن بود که باشگاه ایتالیایی به او پیشنهاد دستمزد ۸ میلیون یورویی در سال ارائه داده که هنوز جواب قطعی از جان لوئیجی دوناروما و مدیر برنامه جنجالی او یعنی مینو رایولا نگرفته است.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که مینو رایولا به باشگاه میلان اخطار داده که برای جانلوئیجی دوناروما پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی دریافت کرده است اما با این وجود هم روسونری حاضر نیست بیش از ۸ میلیون یورو در سال به دروازه‌بان جوان خود بپردازد.

از طرف دیگر کوریره دلو اسپورت نیز تایید کرده که پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی از سوی باشگاه یوونتوس بوده و آنها قصد دارند در تابستان به شکل آزاد و با این حقوق وسوسه انگیز دوناروما را به خدمت بگیرند. البته دوناروما می خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود و میلان امیدوار است که این خواسته مهم او را برآورده کند اما این باشگاه حاضر نیست رقم پیشنهادی خود به این گلر را افزایش دهد.

گفتنی است اخیراً گزارش شد که دوناروما با هواداران متعصب میلان دیداری داشته و به آنها تاکید کرده که هیچ مذاکره ای با یوونتوس انجام نداده است.

تگ ها


آث میلان مینو رایولا جان لوئیجی دوناروما