اخطار رییس بایرن به PSG و یوفا؛ حواسمان هست

هربرت هاینر، رییس بایرن مونیخ، با انتقاد از PSG، گفت که با توجه به تابستان شلوغی که پاریسی ها داشته اند، نمی داند آنها چگونه از قوانین فیرپلی مالی یوفا پیروی می کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هربرت هاینر اخیرا در مصاحبه با بیلد کنجکاوی خود را در مورد وضعیت حساب های باشگاه پاری سن ژرمن که در این تابستان خریدهایی مانند لیونل مسی و سرخیو راموس داشته که در کنار دیگر ستاره های این باشگاه دستمزدهای بسیار سنگینی دریافت می کنند، ابراز کرده است.

هاینر گفت: "با توجه به اینکه PSG در حال حاضر در حال ارتقا یافتن است، ما با دقت اوضاع را تحت نظر داریم تا ببینیم چگونه این شرایط با قوانین یوفا تطابق دارد. ما به آن پایبند هستیم پس انتظار داریم که باشگاه های دیگر نیز همین کار را انجام دهند. من در مورد پاریس زود قضاوت نمی کنم، اما سیاست خرید در حال حاضر بسیار عظیم است. مسئله هزینه انتقال نیست، مسئله دستمزدها است."

می توان منظور رییس بایرن را درک کرد. در شرایطی که بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالاتی دست و پا بسته و با احتیاط عمل کرده است و سایر تیم های اروپایی نیز از وضعیت مشابهی رنج می برند، به نظر می رسد که کسب و کار PSG تا حدی به خاط راین شرایط سخت تحت تاثیر قرار نگرفته و این باشگاه ستاره های بزرگی را به خدمت گرفته است.

هاینر افزود: "وقتی می شنوم مسی خالص ۴۰ میلیون یورو دریافت می کند، یعنی این مبلغ ۸۰ میلیون یورو ناخالص است. علاوه بر این، اشرف حکیمی، راموس، دوناروما... همه اینها روی هم مبلغ زیادی خواهد شد."

تگ ها


پاری سن ژرمن سرخیو راموس بایرن مونیخ لیونل مسی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال