ادامه تغییرات در فدراسیون؛ عابدینی هم برکنار شد

در نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال، اعضای رای به قطع همکاری با امیر عابدینی گرفتند ......

در نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال، اعضای رای به قطع همکاری با امیر عابدینی گرفتند

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال صبح امروز برگزار شد.  عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره این نشست گفت: صبح امروز جلسه هیات رئیسه با حضور اعضا برگزار و در خصوص مسائل اقتصادی، بازرایابی و برنامه های مختلف این کمیته به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.


وی ادامه داد: ابتدا به بررسی قراردادهای شرکت فناپ پرداخته و مواردی که در رابطه با موضوعات مختلف با این شرکت وجود داشت را بررسی کردیم.


طالقانی در بخش پایانی حرف هایش به قطع همکاری با امیر عابدینی اشاره کرد. او عنوان کرد: باتوجه به اینکه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از عملکرد کمیته بازاریابی و اقتصادی رضایت نداشت و در جلسه دو ماه گذشته عدم رضایت خود را به اطلاع ریاست فدراسیون رساند که بنا شد ایشان اقدامانی را انجام دهند. ضمن اینکه امیر عابدینی مدت یک ماه است که در این کمیته فعالیت نمی کند و خارج از کشور به سر می برد، خواهان تغییر روند و وضعیت این کمیته به منظور توسعه و تقویت هر چه بیشتر شدیم


وی افزود: بر همین اساس هیات رئیسه تصمیم گرفت تا به همکاری با عابدینی خاتمه داده و مقرر شد هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در قالب یک توافقنامه تبلیغات محیطی و حق پخش را با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، عمل کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال