ادامه داستان‌های ایکاردی: او به دربی شهر میلان نمی‌رسد

مائورو ایکاردی می‌خواهد پایش را جراحی کند و به این ترتیب به دربی شهر میلان نمی‌رسد....

مائورو ایکاردی می‌خواهد پایش را جراحی کند و به این ترتیب به دربی شهر میلان نمی‌رسد.

روز گذشته تیم اینترمیلان دیدار خود مقابل اسپال را با برد پشت سر گذاشت. پس از این دیدار مائورو ایکاردی پست تمام بازیکنان اینتر مثل ناینگولان، آساموا، رانوکیا والرو و حتی سدریک را لایک کرد اما توجهی به بروزویچ نداشته‌است.
پس از این اتفاق خبرنگاران در مصاحبه‌ای در وندا نارا، مدیر برنامه‌های ایکاردی صحبت کردند. وندا گفت: لایک کردن پست ناینگولان توسط مائورو؟ این یک مسئله نرمال و مائورو از برد تیمش خوشحال است. بازی اینتر-اسپال را در خانه و با‌ خانواده دیدیم. بازی مهمی بود‌ و باید برنده می‌شدیم. 
وندا در ادامه گفت: بیشتر از این‌که با مائورو حرف بزنم، با ماروتا حرف میزنم. می‌خواستیم از هرگونه بحث و جدلی دوری کنیم، برای همین به استادیوم نرفتیم. این مسئله را ماروتا هم می‌دانست. این هفته برای ما اینتری‌ها خیلی مهم و خاص است. بنابراین ترجیح میدم امشب ساکت باشم و چیزی نگویم. هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم. مائورو می‌خواهد در اینتر بماند و من هم برای صلح کار می‌کنم. تکرار می‌کنم که مائورو میخواهد در اینتر فوتبالش را ادامه دهد. امیدواریم این مساله هرچه زودتر حل شود. مائورو مصدومیت زانو اش ساختگی نیست. این مصدومیت وجود داشت ولی او اکنون درمانش را در اولویت قرار داده زیرا دیگر (در اینتر) احساس مهم بودن نمی‌کند.
پس از این اتفاق نیکولو شیرا، خبرنگار گازتا در تویتی اعلام کرد: با وجود شایعات روزهای اخیر، بعید است ایکاردی در دربی حضور داشته باشد. او می‌خواهد با ژانگ دیدار کند واینکه باشگاه نیز از وندا عذرخواهی کند. اما به هرحال مائورو خود را برای انجام عمل جراحی زانو اماده می‌کند، اتفاقی که به این فصل او پایان می‌دهد.
به نظر می‌رسد ایکاردی در دربی دلامادونینا حضور نخواهد داشت.