ادامه درخشش دروازه بان سابق استقلال در تیم فوتبال آلومینیوم

دروازه‌بان سابق استقلال در تیم جدیدش همچنان خوش می‌درخشد و به کلین شیت‎های خود استمرار بخشیده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حسین پورحمیدی دروازه‌بان خوزستانی و پیشین تیم استقلال تهران که با یک فصل حضور در این تیم فرصت بازی پیدا نکرد و در پایان هفته دوم به صورت قرضی راهی آلومینیوم اراک شد، با اضافه شدنش به این تیم تحولی در آن ایجاد کرده و حاشیه امنی در درون دروازه آنها به وجود آورده است.

آلومینیوم اراک فصل را خوب شروع نکرد. آنها با ۲ شکست در ابتدای فصل و دریافت ۴ گل در دو بازی نخست خود آغاز بدی داشتند. اما همین تیم از هفته سوم و یک تساوی مقابل مس رفسنجان روند رو به جلوی خودش را شروع کرد و این اولین بازی حسین پورحمیدی در تیم خطیبی بود که با اولین کلین شیت نیز همراه بود.

آلومینیوم از هفته دوم به بعد هیچ شکستی نداشته و دو بار هم پیروز شده است و عملکرد حسین پورحمیدی در چارچوب دروازه این تیم کاملاً چشمگیر است. پورحمیدی در پنج هفته اخیر از دروازه نماینده اراک مراقبت کرده و تنها یک بار در این پنج بازی دروازه‌اش باز شده است و ۴ کلین شیت به ثبت رسانده است تا تیمی که در ۲ بازی نخست خود ۴ گل دریافت کرده بود، حالا در ۵ بازی اخیر تنها یک بار دروازه‌اش باز شده باشد.

شاگردان خطیبی در هفته هفتم میزبان تیم بالای جدولی و مدعی صنعت نفت آبادان بودند و توانستند با یک گل این تیم را شکست داده تا ۹ امتیازی شد و به لطف این امتیازات به رده هفتم جدول صعود کرد که این رتبه‌ای ایده آل برای تیمی به حساب می‌آید که اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نیمکت نشینی قایدی؛ حربه ای که جواب نداد

باز هم استقلال ۱۰ نفره بازی کرد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال آلومینیوم اراک لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال