ادامه درمان؛ علیپور مقابل براگا بازی نمی کند

نام علی علیپور برای بازی امشب ماریتیمو با براگا از لیست ۱۸ نفره تیم ماریتیمو خارج شد....

به گزارش "ورزش سه"، این بازی در حالی برگزار می شود که براگا با ۲۴ امتیاز تیم چهارم جدول بشمار می رود اما ماریتیمو که علاوه بر علی علیپور – امیرعابدزاده را در اختیار دارد با ۱۰ امتیاز کمتر تیم هشتم جدول است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان در فصل جاری نمایش های خوبی در ترکیب ماریتیمو داشته و یکی از بهترین بازیکنان این تیم در فصل جاری محسوب می شود. علی علیپور به دلیل مصدومیت در بازی جام حذفی اینروزها مشغول فیزیوتراپی و نرم دویی است و به نظر می رسد تا کمتر از یک هفته دیگر در تمرینات گروهی تیمش حاضر شود. او آخرین بار سه هفته پیش و در هفته دهم لیگ برتر پرتغال در برابر بلننسس در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و پیش از خروج از زمین در دقیقه ۷۵ موجب اخراج یکی از بازیکنان حریف شد و بعد از این اتفاق ماریتیمو بازی را یک بر صفر به سود خود به پایان برد.

بازی براگا با ماریتیمو در خانه تیم براگا و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران برگزار می شود و علی علیپور بر خلاف امیر عابدزاده تیمش را در سفر به منظور این بازی همراهی نکرده است. این بازی از هفته سیزدهم لیگ برتر پرتغال برگزار می شود و بیشتر کارشناسان شانس برتری را به تیم براگا داده اند.

تگ ها


ماریتیمو علی علیپور