ادامه صدرنشینی شهید شاملی درگروه اول/ستارگان و نفت قعرنشین ماندند

دومین روز از دور دوم مرحله برگشت رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان با ادامه صدرنشینی تیم شهید شاملی کازرون در گروه اول پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از مرحله برگشت دور دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه با انجام سه مسابقه به پایان رسید. در نخستین دیدار امروز دو تیم پرسپولیس بهبهان و نفت و گاز گچساران به مصاف هم رفتند که نفتی‌ها در غیاب سرمربی خود با نتیجه ۳۶ بر ۲۵ مقابل شاگردان مسعود ظهرابی تن به شکست دادند. نفت و گاز با این شکست همچنان دو امتیازی در رده ششم جدول گروه الف قرار گرفت و نماینده استان خوزستان نیز با این برد ۱۰ امتیازی شد و با یک پله صعود در رده سوم جدول قرار گرفت.

در دومین بازی تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون صدرنشین به مصاف تیم تازه لیگ برتری پاس ناجا قم رفت و موفق شد در یک نبرد دیدنی و جذاب با حساب ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را از پیش رو بردارد تا کماکان ۱۸ امتیازی به صدرنشینی خود ادامه دهند. پاس ناجا قم با این شکست جای خود در جدول رده بندی را در رده سوم به پرسپولیس بهبهان پس داد.

در آخرین دیدار امروز هم تیم‌های ستارگان دشتستان و ذوب آهن اصفهان در تالار هندبال حاج قاسم سلیمانی تهران مقابل هم صف آرایی کردند که سبز پوشان ذوب آهن در یک بازی پرگل موفق شدند با حساب ۳۴ بر ۱۵ مقابل حریف به برتری دست یابند. شاگردان کیوان صادقی با کسب این برد ۱۳ امتیازی در رده دوم پشت سر شهید شاملی کازرون قرار گرفتند و همچنین ستارگان دشتستان با این شکست ۴ امتیازی در رده پنجم باقی ماند.

فردا پنج شنبه ۱۸ دی ماه در ادامه این رقابت‌ها تیم‌های گروه ب در سه دیدار مقابل هم صف آرایی می‌کنند.

مس کرمان- کیمیا کاشت کردستان
فرازبام خاییز دهدشت- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
پرواز هوانیروز - زغال سنگ طبس

رده بندی تیم‌ها در پایان روز دوم به شرح زیر می‌باشد:

گروه الف:
۱- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۱۸ امتیاز
۲- ذوب آهن اصفهان با ۱۳ امتیاز
۳- پرسپولیس بهبهان با ۱۰ امتیاز
۴- پاس ناجای قم با ۹ امتیاز
۵- ستارگان دشتستان با ۴ امتیاز
۶- نفت و گاز گچساران با ۲ امتیاز

گروه ب:
۱- صنعت مس کرمان با ۱۸ امتیاز
۲- فولاد مبارکه سپاهان با ۱۲ امتیاز
۳- فرازبام خائیز دهدشت با ۱۰ امتیاز
۴- زغال سنگ طبس با ۹ امتیاز
۵- کیمیا کاشت کردستان با ۳ امتیاز
۶- پرواز هوانیروز با ۲ امتیاز

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال ذوب آهن اصفهان