ادامه صعود استقلال یا پایان یک دهه شکست ناپذیری؟

استقلال در حالی فردا به مصاف پیکان می رود که شرایط خوبی در جدول لیگ برتر دارد....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلالِ استراماچونی در حالی باید در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف پیکان برود که در 10 بازی اخیر خود، 9 برد و یک تساوی داشته است و برای ادامه روند صعودیش به ورزشگاه شهرقدس خواهد رفت.
از آخرین باری که استقلال مقابل پیکان شکست خورده است 10 سال می گذرد و شاگردان فرکی برای تغییر این آمار سرشار از انگیزه هستند. در آن بازی که منجر به شکست استقلالِ مرفاوی شد، استقلال  ابتدا با گل امیرحسین صادقی پیش افتاد اما در ادامه پیکان توسط سعید دقیقی و مجید خدابنده لو به گل رسید تا نیمه اول با نتیجه 2 بر 1 به پایان برسد. در نیمه دوم حملات متعدد استقلال ادامه یافت تا اینکه حسین کاظمی بازی را به تساوی کشاند اما 3 دقیقه بعد حمید هدایتی روی اشتباه خط دفاعی استقلال گل سوم را برای پیکان به ثمر رساند تا پیکان پیروز مسابقه باشد.
حالا پیکان با 12 امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی قرار دارد و قطعا می خواهد که شرایطش را تغییر دهد. از طرفی استقلال که در روزهای اوجش قرار دارد دچار چالش جدیدی شده است. سرمربی این تیم ساز جدایی کوک کرده، تیم را تمرین نداده و در نشست خبری پیش از بازی نیز شرکت نکرده است.
باید دید در شرایط موجود، استقلالی ها که بعد از مدت ها به صدرجدول رسیده اند می توانند با شکست پیکان، روند رو به رشد خود را در پیش بگیرند یا اسیر انگیزه شاگردان فرکی خواهند شد؟!

 

بیشتر بخوانید:

بچه‌های طلاق!/ قهر و جدایی عاقبت مربی خارجی و فوتبال ایران!

دکتر نوروزی معاون پزشکی استقلال نیست!

قهر ادامه‌دار استرا / سرمربی استقلال در نشست خبری شرکت نکرد

تگ ها


باشگاه استقلال شکست ناپذیری استقلال استقلال پیکان تهران پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال