ادامه فرصت سوزی ها؛ اینبار در تختی خرم آباد (عکس)

تیم بادران در دو هفته اخیر بازی های لیگ یک ۵ امتیاز حساس و حیاتی در برابر تیم های استقلال خوزستان و خیبر خرم آباد از دست داد و به همین بهانه تا رده ششم جدول نزول کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در بازی با خیبر خرم آباد، بادران همانند دیدار با استقلال خوزستان فرصت های خوبی برای گل زنی داشت. به خصوص در نیمه نخست. اما این فرصت ها همانند دیدار با استقلال خوزستان از دست رفت و در نهایت دست خالی میدان را ترک کرد. به این خاطر که خیبر خرم آباد در نیمه دوم ارایه گر بازی خوبی بود و روی پاس آرش افشین و ضربه فرزاد محمدی به گل سه امتیازی دست پیدا کرد. در حالی که استقلال خوزستان نتوانسته بود دروازه بادران را به طور جدی تهدید کند و در نهایت با کسب یک امتیاز راضی میدان را ترک کرد.

در نیمه نخست بادران روی ضربات پیمان نامور – اکبر آفاقی و ایمان غلامی می توانست به گل برسد و با برتری به رختکن برود و در نیمه دوم بازی را اداره کند اما قدر موقعیت ها را ندانست. هر چند نباید از کنار دروازه بانی خوب سنگربان تیم خیبر خرم آباد براحتی گذاشت. در نیمه دوم که بادران برای رسیدن به گل تهاجمی تر شده بود خیبر ارایه گر بازی منطقی تر بود و ضمن حفظ صلابت خود در خط دفاع روی یک ضد حمله به گل رسید و در نهایت از گل زده خود به خوبی محافظت کرد.

بادران که بعد از تعطیلات نیم فصل در بازی های دوستانه گل گهر و پیکان را شکست داده بود در این بازی یک بار دیگر به خوبی متوجه شد به بازی زیبا امتیاز می دهند و هر قدر هم ارایه گر بازی خوبی باشد و موقعیت خلق کند اما به گل نرسد آورده ای نخواهد داشت و مدعی صعود نخواهد بود. هر چند بادران با توجه به بازیکنانی که در تعطیلات نیم فصل به ترکیب اضافه کرده و بازی های پیش رو می تواند دوباره مدعی صعود شود و رقابت را در نیم فصل دوم گرم تر کند.

عکس: مهدی افشاری

تگ ها


دسته یک خیبر خرم آباد