ادامه لیگ قهرمانان آسیا در اردیبهشت و خرداد

تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا (فصل 2020) با تعویق و تصمیم گیری برای برگزاری مسابقات در تاریخ جدید موافق هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توافقی که بین تیم های اضر در منطقه شرق لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاد، قرار بر این شد مسابقات مرحله گروهی که قرار بود در ماه های مارچ و آوریل (اسفند و فروردین) برگزار شود، به ماه می (اردیبهشت و خرداد) منتقل بشود.

در نشست کوالالامپور در مالزی توافق شد که بازیهای گروهی برنامه ریزی شده برای ماه اسفند و فروردین که امکان برگزاری آن ها وجود ندارد، به روز 30 و 31 اردیبهشت منتقل شود. بازیهای روز چهارم بازی‌های گروهی به 6 و 7 خرداد،  روز پنجم به 27 و 28 خرداد و روز ششم به 3 و 4 تیر تغییر یابد.

اگر زمان بازی بین دو باشگاه توافق شده باشد، بازی طبق برنامه قبلی انجام می‌شود. لیست کامل بازی‌ها در روز 26 اسفند به تایید باشگا‌ها خواهد رسید.

اگر شرایط نامشخص فعلی ادامه یابد، در اینصورت بازی‌های تمام باشگاه‌ها به جز باشگاه‌های ژاپنی در ماه تیر قابل برگزاری خواهد بود و هر بازی باقی مانده از مچ دی باید نتیجه‌اش پیش از مرداد و شهریور  مشحص شده باشد. به این معنا که دور یک شانزدهم در 21 و 22 مرداد انجام خواهد شد و بازی برگشت نیز در 4 و 5 شهریور. بازیهای نیمه نهایی نیز در 25 و 26 شهریور و بازی برگشت آنها در 8 و 9 مهر برگزار می‌شود.

نیمه نهایی نیز در 29 و 30 مهر و بازی برگشت 6 و 7 آبان و فینال شرق 2 آذر و فینال غرب 8 آذر برگزار خواهد شد.

درباره بازیهای غرب آسیا هم ، نشست فوق العاده باشگاه ها در شهر دبی تکلیف را روشن می‌کند.

بیشتر بخوانید:

همه در انتظار خبر لغو ACL۲۰۲۰ از سوی AFC

شوک به فوتبال آسیا؛ لیگ قهرمانان آسیا در آستانه لغو

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا AFC Champions League فوتبال