ادامه نمایش‌های ضعیف کوتینیو؛ بارسا می‌خواهد او را بفروشد؟

کوتینیو در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و این مسئله باعث شده تا مدیران بارسا به فکر راه‌حل باشند....

کوتینیو در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و این مسئله باعث شده تا مدیران بارسا به فکر راه‌حل باشند.

گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا که با ۱۲۰ میلیون یورو از لیورپول به این تیم پیوسته اصلا نتوانسته در این فصل نمایش خوبی داشته باشد و همه را ازخود ناامید کرده است.
والورده تا اینجای فصل حتی در بازی‌هایی که مهاجمان خود را کامل در اختیار داشته، کوتینیو را در خط هافبک به کار گرفته است اما این مهاجم برزیلی بازهم نتوانسته حتی ذره‌ای از دوران درخشش خود در لیگ برتر را نمایش دهد.
کوتینیو در بازی سخت این هفته بارسا در سانچس پیسخوان هم نتوانست خود را نشان دهد و از شانسی که والورده به او داد استفاده درستی نکرد. در این بازی ویدال هم ناامیدکنند ظاهر شد اما هزینه‌ای که برای کوتینیو خرج شده باعث شده تا انتظار همه از او بالا باشد.
مشخص و واضح است که او فوتبال را فراموش نکرده اما نتوانسته حتی ذره‌ای از قابلیت‌هایش را نشان دهد. قرارداد با او برای بارسا اشتباه نبود اما عدم درخشش کوتینیو با توجه به مبلغ دستمزد و قراردادش مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.
سوال اصلی این‌روزها این است که بارسا باید چه رفتاری نشان دهد؟
عثمان دمبله نیز در اوایل دوران حضور خد بسیار ضعیف ظاهر شد اما با اعتماد به نفس بالایی که والورده به او داد، توانست خود را به عنوان یکی از بازیکنان اصلی به ترکیب تحمیل کند. اما حالا کوتینیو از فرصت‌هایی که به او داده شده اصلا استفاده نمی‌کند. شاید برای همگان سوال باشد که تا چه اندازه باید به او فرصت داد؟ آیا بارسلونا به فکر فروش کوتینیو است؟
جواب این سوال در گرو نمایش‌های دو هفته آینده کوتینو در ال‌کلاسیکو قرار دارد. دو دیدار مقابل رئال مادرید و تاثیر او در این بازی می‌تواند کلید سوالات و پاسخ نهایی درباره آینده کوتینیو در بارساست.