ادامه همکاری فدراسیون فوتبال و آدیداس؟!

بر اساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خود نداشت تیم ملی به احتمال قوی در جام ملت های آسیا آدیداس می پوشد ......

بر اساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که تمایلی به افشای نام خود نداشت تیم ملی به احتمال قوی در جام ملت های آسیا آدیداس می پوشد.

به گزارش مدال،  با وجود اینکه این شرکت آلمانی از فدراسیون فوتبال به دلیل عدم همکاری در ماه های آینده به خاطر اعمال تحریم از سوی خزانه داری آمریکا عذرخواهی کرد مکاتبات جدیدی بین طرفین صورت گرفته است تا تیم ملی در جام ملت های آسیا نیز با این برند به میدان بیاید. 
به دلیل عدم قانون کپی رایت در ایران و اینکه اسپانسرینگ تیم ملی نفع مالی برای شرکت آدیداس نداشت این شرکت در عقد قرارداد همکاری با ایران تنها درصد قابل ملاحظه ای تخفیف برای تیم ملی در نظر گرفت و از سویی فروش البسه تیم ملی را نیز به فدراسیون فوتبال واگذار کرده بود. 
لباس خریداری شده از این شرکت برای تیم ملی قابل ملاحظه است و به همین خاطر فدراسیون فوتبال روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد می خواهد از ظرفیت موجود استفاده کند. 
تیم ملی در دور جدید تمرینات لباس آدیداس بر تن داشت و در بازی با ازبکستان هم با این برند به میدان خواهد آمد. این بازی 20 شهریور ماه در تاشکند برگزار می شود.

تگ ها


ایران فوتبال