ادامه کار با اسکوچیچ - درست یا غلط؟ (نظرسنجی)

تصمیم نهایی فدراسیون فوتبال درباره اسکوچیچ، موجی از نظرات و بحث‌های تازه را پیرامون خود ایجاد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، چهار پیروزی متوالی در مرحله اول مقدماتی جام جهانی کافی بود تا تیم ملی با اسکوچیچ و مشت گره کرده‌اش راهی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی شود و فدراسیون نیز تصمیم بگیرد تا با این سرمربی کروات کار را ادامه دهد.

تصمیم فدراسیون البته کمی دیرتر و با تاخیر دو هفته‌ای گرفته و اعلام شد تا مشخص شود تیم ملی ایران تغییری در رأس کادرفنی اش نخواهد داشت و با همان تیم قبلی به استقبال رقبای بزرگتر می‌رود.

تیمی که عراق و بحرین را در خارج از خانه زمین گیر کرد و صدرنشین شد، در شرایطی پای به مرحله نهایی خواهد گذاشت که تیم ملی ایران دو دوره متوالی با کارلوس کی‌روش به جام جهانی رفت و همین موضوع سبب شده تا فوتبال‌دوستان به چیزی جز گرفتن بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با اسکوچیچ فکر نکنند؛ نکته‌ای که شاید فشاری مضاعف روی بازیکنان و کادرفنی به وجود بیاورد.

تصمیم فدراسیون فوتبال ایران برای ادامه کار با اسکوچیچ در حالی گرفته شد که در محافل فوتبالی بحث و جدل درباره آینده تیم ملی به اوج خود رسیده بود. گروهی اعتقاد داشتند که تیم ملی با همین کادر باید ادامه دهد و دلیلی برای تغییر وجود ندارد اما برخی دیگر معتقد به استخدام سرمربی اسم و رسم دار برای تیم ملی بودند.

آنچه که تردیدها درباره تصمیم نهایی فدراسیون را افزایش داده بود، صحبت‌های شهاب الدین عزیزی خادم در لحظه ورود ملی پوشان به ایران بود. جایی که رییس فدراسیون با ادبیاتی مبهم، تصمیم‌گیری درباره آینده کار با اسکوچیچ را به هیئت رییسه محول کرد و گفت که در این زمینه بی طرف است.

با این حال، اکنون فوتبال ایران تکلیف نهایی خود برای مرحله بعدی را می‌داند و کار با دراگان اسکوچیچ ادامه خواهد یافت. شما به عنوان هواداران فوتبال در ایران در این خصوص چه نظری دارید و آیا با انتخاب او به عنوان سرمربی تیم ملی در مرحله نهایی موافقید یا خیر؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات برایمان بنویسید، کامنتها به سرعت بررسی و تایید خواهند شد.

تگ ها


تیم ملی ایران فدراسیون فوتبال دراگان اسکوچیچ