ادای احترام ته‌وز به مارادونا با پیراهن ۴۰ساله(عکس)

کارلوس ته‌وز ستاره آرژانتینی بوکا در ادای دین به دیگو مارادونا پیراهنی تاریخی را به نمایش گذاشت که مارادونا در سال ۱۹۸۱ در دیدار مقابل ریورپلاته به تن کرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از ادای دین لیونل مسی به دیگو مارادونا با نمایش یک پیراهن تاریخی دیگو و خبرساز شدن او بابت این حرکت، کارلس ته‌وز ستاره آرژانتینی کهنه‌کار باشگاه بوکاجونیورز هم دست به حرکتی مشابه زد و یک پیراهن تاریخی که توسط دیگو پوشیده شده بود را بعد از گلزنی برای بوکا به نمایش گذاشت.

لیونل مسی برای نشان دادن علاقه و احترام خود به دیگو پیراهن نیوولز اولدبویز باشگاه شهر زادگاه خودش را به نمایش گذاشت که مارادونا در سال ۱۹۹۳ به تن کرده بود.

اما کارلس ته‌وز بعد از گلزنی برای تیم فعلی‌اش بوکا جونیورز یک پیراهن تاریخی این تیم را بر تن خود به نمایش گذاشت که دیگو مارادونا در سال ۱۹۸۱ در یک بازی تاریخی مقابل ریورپلاته به تن کرده بود. در دیدار دو تیم بوکا و ریور در کوپا لیبرتادورس در ۱۰ آوریل ۱۹۸۱ مارادونا با نمایشی خیره کننده برای بوکا در پیروزی ۳-۰ تیمش با این پیراهن نقش مهمی بازی کرده بود.

ته‌وز بعد از بازی در گفتگو با یک شبکه رادیویی در آرژانتین گفت مارادونا که دوست او بوده این پیراهن تاریخی چهل ساله را به او هدیه داده بوده و ته‌وز به این نتیجه رسیده که پوشیدن پیراهن او بهترین ادای احترام به دیگوی بزرگ است.

کارلوس ته‌وز در دیدار بوکا مقابل اینترناسیونال در کوپا لیبرتادورس که با تک گل او با پیروزی ۱-۰ بوکا به پایان رسید بعد از گلزنی پیراهن فعلی بوکا را از تن بیرون آورد و پیراهن تاریخی چهل ساله دیگو مارادونا را به نمایش گذاشت. ته‌وز سپس در توییتر نوشت: " متشکرم دیگو، به خاطر وجودت. ابدی باش. زنده باد بوکا".

تگ ها


مارادونا بوکاجونیورز کارلوس ته وز آرژانتین