ادای احترام ستاره های فوتبال به جرارد

با اعلام خبر بازنشستگی استیون جرارد، ستاره های دنیای فوتبال با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی، به او ادای احترام کردند ......

 با اعلام خبر بازنشستگی استیون جرارد، ستاره های دنیای فوتبال با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی، به او ادای احترام کردند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، کاپیتان سابق لیورپول که در دو فصل اخیر برای لس آنجلس گلکسی بازی می کرد، امروز به طور رسمی اعلام بازنشستگی کرد؛ پس از بود که هم بازی ها، رقبا و دوستان سابقش به او ادای احترام کردند.

 

پاتریس اورا که در زمان حضور در منچستریونایتد، بارها مقابل جرارد بازی کرد، نوشت:"  با ثبات ترین بازیکن انگلیس و یک کاپیتان واقعی. عجب بازیکنی!"

 

ریو فردیناند که در تیم ملی انگلیس بارها در کلاس جرارد بازی کرد، نشت:" باورم نمی شود که دیشب به من نگفتی می خواهی بازنشسته شوی! تبریک زیاد به خاطر یک دوران حرفه ای فوق العاده. از بازی کردن در کنار تو در تیم ملی انگلیس لذت برم و همین طور از بازی کردن مقابل تو در دیدارهای منچستریونایتد-لیورپول. بهترین ها را برای فصل جدید زندگی ات آرزو می کنم."

 

جان تری، دیگر همبازی جرارد در تیم ملی انگلیس هم نوشت:" تبریک به خاطر دوران حرفه ای باورنکردنی ات. بدون تردید استیو یکی از بهترین بازیکنانی است که من افتخار بازی در کنار و مقابلش را داشتم. این یک افتخار بود که بارها در کنار او برای انگلیس بازی کردم. عجب بازیکنی و عجب دوران حرفه ای. اسطوره!"

 

جک ویلشر هم در صفحه اینستاگرامش نوشت:" به عنوان یک نوجوان، دوست داشتم بازیکنی شبیه او بشوم و بازی کردن در کنار او در تیم ملی انگلیس، رویایی بود که برآورده شد. کاپیتان برایت آرزوی موفقیت می کنم."

 

سانتی کاسورلا هم که در لیگ برتر بارها مقابل جرارد بازی کرد، هم نوشت:" بازی کردن مقابل بازیکن بزرگی مانند تو لذت بخش بود>"

تگ ها


فوتبال