ادای دین رئیس و فرمانده به سنگربان سابق(عکس)

پس از انتخاب رشید مظاهری به عنوان بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ &#۱۶۰;کاپیتان و مدیرعامل سابق این بازیکن در صفحات اجتماعی خود واکنش نشان دادند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، با تصمیم afc چهار تیم از چهار دوره اخیر لیگ قهرمانان آسیا تشکیل خواهند شد. تیم هایی که هر کدام از آنها متشکل از بهترین بازیکنان آن سال خواهد بود. مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا به همین دلیل برای یافتن اولین دروازه بان اولین تیم منتخب، از یک هفته پیش کار خود را آغاز کردند و نام ۵ دروازه بان را به عنوان بهترین گلرهای  لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ معرفی کردند و در نهایت این محمدرشید مظاهری بود که به عنوان بهترین دروازه بان آن دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد. 

رشید که این روزها با پیراهن تراکتور در فوتبال ایران حضور دارد در رقابت های مورد نظر، همراه تیم ذوب آهن اصفهان درخشید. پس از انتخاب مظاهری به عنوان بهترین دروازه بان ۲۰۱۶ تعدادی از هم تیمی های او اقدام به انتشار پیام تبریک در صفحه اجتماعی خود برای دروازه بان سابق ذوبی ها کردند تا به نوعی هم بابت این افتخار به وی تبریک بگویند و هم به نوعی ادای  دین کنند. 

در میان نفراتی که برای دروازه بان تیم ملی پیام تبریک فرستادند می توان به سعید آذری مدیرعامل وقت ذوبی ها و قاسم حدادی فر کاپیتان این تیم اشاره کرد که در نوع خود جالب به نظر می رسید. 

آذری در متن منتشر شده خود که کمی هم بوی کنایه به نفرات دیگر داشت نوشت: تبریک رشید عزیز، اگر برخی نخواهند این موفقیت تو را به نام خودشان مصادره کنند. ثمره تلاش، ممارست، ریاضت و پایبندی به اصول خانواده رمز موفقیت تو بود. هر جا هستی موفق باشی.

کاپیتان قاسم نیز که او را کمتر از خیلی ها در صفحات اجتماعی می بینیم با مخاطب قراردادن همبازی سابق خود نوشت: در روزهای بزرگی ذوب آهن در آسیا، یکی از ارکان چهار فصل حضور متوالی در لیگ قهرمانان و سه صعود از دور گروهی، تو بودی.

ذوب آهن نامی پرآوازه در آسیا بود و تو سنگربانی که به تاریخ این جام پیوند خورده ای. تبریک به ذوب آهن و رشید عزیز.

تگ ها


تراکتور محمد رشید مظاهری