ادای دین ستاره رئال به چلسی+عکس

ادن آزار با رونمایی از کفش‌های جدید خود که تولیدی کمپانی «نایکی» است، خودش را نزد هواداران چلسی بیشتر از قبل عزیز کرد....

به گزارش مدال؛ ادن آزار با رونمایی از کفش‌های جدید خود که تولیدی کمپانی «نایکی» است، خودش را نزد هواداران چلسی بیشتر از قبل عزیز کرد.

ستاره بلژیکی ماه گذشته بالاخره با قراردادی 150 میلیون پوندی راهی رئال مادرید شد و با خاطره‌ای خوش با هواداران چلسی خداحافظی کرد. او در پایان هفتمین سال حضور خود در استمفوردبریج، به آبی‌پوشان لندنی کمک کرد تا جام قهرمانی رقابت‌های لیگ اروپا شوند.

ستاره بلژیکی هنگام اعلام تصمیمش مبنی بر جدایی و پیوست به کهکشانی‌ها، از خاص بودن جایگاه هواداران چلسی در قلبش گفت و حالا در عمل نیز حرفش را اثبات کرد؛ ستاره 28 ساله چند سالی‌ست که با کفش ورزشی «نایکی» به میدان می‌رود و سال آینده هم از کفش‌های Mercurial Vapors همین کمپانی استفاده خواهد کرد، اما نکته اینجاست که او در طراحی کفش فصل آینده‌اش، اشاره‌ای نیز به چلسی داشته. این کفش‌ها دو رنگ سفید و طلایی از پیراهن امسال رئال مادرید را در دل خود جا داده اما به احترام چلسی رنگ آبی هم در این کفش دیده می‌شود.

کمپانی نایکی در توضیح این کفش در وب‌سایت رسمی‌اش نوشته است: «"کفش آبی به افتخار تیم سابقش در کنار طلایی متالیک و اشاره‌ای به تیم فعلی او»

هواداران چلسی هم پس از این اتفاق از شبکه‌های مجازی استفاده کردند تا به آزار ابراز محبت کنند. یکی از هواداران در پاسخ به این اقدام نوشته: «این حرکت تو در احترام به تیم سابقت زیبا بود. ما هنوز در چلسی عاشق تو هستیم.»

بیشتر بخوانید:

شماره پیراهن ادن هازارد در رئال مادرید مشخص شد

تگ ها


ادن آزار هازارد چلسی هازارد رئال نایکی ادن هازارد چلسی رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال