ادعای آ.اس؛ جدایی قطعی ایکاردی از اینتر

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شده که ایکاردی قطعاً از اینتر جدا خواهد شد...

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شده که ایکاردی قطعاً از اینتر جدا خواهد شد

به نظر می‌رسد که مهاجم آرژانتینی اینتر فصل بعد در این تیم نخواهد بود.

به گزارش مدال، مائورو ایکاردی که تا 2021 با اینتر قرارداد دارد، همچنان روی تصمیم خود برای عدم تمدید مانده و به جدایی در پایان فصل فکر می کند. تصمیم او قطعی است و باید منتظر دیدن او با پیراهن تیمی دیگر در فصل آینده باشیم.

ارتباط بین او و اینتر از دو ماه پیش به تیرگی گرائید و باشگاه پس از اصرار او به عدم تمدید و مصاحبه های تند همسرش، تصمیم گرفت بازوبند کاپیتانی را از او بگیرد و این باعث قهر و دوری ایکاردی برای هفته های متوالی شد. هرچند ستاره آرژانتینی مصدومیت را بهانه کرده بود اما به وضوح، پس گرفتن بازوبند کاپیتانی باعث خشم و نارضایتی او شده بود و تمایلی برای شرکت در تمرینات نداشت.

پس از هفته ها کشمکش سرانجام مذاکرات با او نتیجه داد و ایکاردی به تمرینات برگشت و اخیرا برای اینتر به میدان نیز رفته است با این وجود او دیگر تمایلی برای ماندن ندارد.

از یوونتوس به عنوان جدی ترین مقصد ایکاردی نام برده می شود؛ ضمن اینکه ناپولی نیز علاقه مند به جذب این بازیکن ارزشمند است. در صورتی که ایکاردی نخواهد در ایتالیا فوتبال خود را دنبال کند، بیش از همه مشتاق حضور در لالیگا و بازی برای رئال است اما در رئال هنوز تردیدهایی جدی برای ارائه پیشنهادی رسمی به این بازیکن وجود دارد.