ادعای استقلال : به خاطر دربی بازیکن ندادیم

از ساعت 12 ظهر ديروز سرپرست، سرمربي و سه بازيكن تيم استقلال با حضور در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره دلايل نرفتن سيدمجيد حسيني، اميد نورافكن و مهدي قائدي به اردوي تيم اميد به گفت وگو پرداختند ......

از ساعت 12 ظهر ديروز سرپرست، سرمربي و سه بازيكن تيم استقلال با حضور در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره دلايل نرفتن سيدمجيد حسيني، اميد نورافكن و مهدي قائدي به اردوي تيم اميد به گفت وگو پرداختند.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، نصرا... عبداللهي، عليرضا منصوريان، حسيني، نورافكن و قائدي در حضور مسئولان كميته انضباطي توضيحات خود را ارائه كردند. بازيكنان اظهار داشتند تحت قرارداد باشگاه هستند و نمي توانستند بدون اجازه سرمربي عازم قرقيزستان شوند. عبداللهي و منصوريان هم گفتند قرار بود استقلال در آلمان با پرسپوليس بازي كند، مصدوميت پادواني و مكويان باعث شد آنها فقط منتظري و مجيد حسيني را داشته باشند. مصدوميت ابراهيمي و فرشيد باقري هم دست شان را براي پست هافبك دفاعي خالي كرده بود و فقط امكان استفاده از نورافكن و روزبه چشمي وجود داشت و به مربيان اميد اطلاع داده شد مخالفتي با سفر قائدي و آرمين سهرابيان به قرقيزستان ندارند اما پيرواني در پاسخ گفته بود اگر قرار باشد دو بازيكن استقلال را ببرد حسيني و نورافكن خواهند بود. منصوريان با اشاره به سفر اميد نورافكن به كره جنوبي اظهار داشت: براي بازي استقلال و العين امارات و در پست هافبك دفاعي فقط اميد نورافكن را داشت اما اجازه داد با تيم ملي جوانان به كره جنوبي برود و مجبور به استفاده از هراير مكويان در پست غير تخصصي شد و عواقب حضور نورافكن در اردوي تيم جوانان يك شكست ملي تلخ با نتيجه 6 بر يك برابر العين شد اما هرگز اعتراض نكرد چون نورافكن را براي بازي هاي رسمي تيم جوانان به تورنمنت كره جنوبي فرستاد كه جوانان در آن مسابقات به موفقيت نرسيد و اين وسط هم تيم جوانان به توفيقي نرسيد هم استقلال يك لطمه بزرگ بين المللي خورد. بازي استقلال و پرسپوليس حتي اگر دوستانه باشد براي ميليون ها هوادار آبي اهميت خاصي دارد و نمي توانست ريسك كند و مجيد حسيني و نورافكن را براي شهرآورد به آلمان نبرد بعد هم كه متوجه لغو شهرآورد شد خواست اين بازيكنان را به قرقيزستان بفرستد اما گفتند يك بازي مانده و ديگر احتياجي به حضور آنها ندارند! عبداللهي سرپرست استقلال هم تأكيد كرد اين باشگاه همواره مساعدت كرده و حسن نيت خود را نشان داده و نبايد در آستانه آغاز ليگ هم به استقلال و هم به 2، 3 جوان لطمه زد. حال بايد ديد كميته انضباطي چه تصميمي درباره جوانان استقلال خواهد گرفت. جالب اينجاست كه آرمين سهرابيان يكي از بازيكنان محروم استقلال در موضوع تيم اميد بود كه ديروز به بازي گرفته نشد.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال