ادعای اسپورت؛ ستاره اسپانیایی به بارسا پیوست

اسپورت کاتالونیا مدعی شد کارهای انتقال فران تورس به بارسلونا نهایی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، هدف اصلی بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جذب فران تورس، مهاجم اسپانیایی، است که برای منچسترسیتی به میدان می‌رود. ژاوی هرناندز از زمان حضورش روی نیمکت بارسا خواهان جذب این بازیکن بوده و باشگاه نیز تصمیم گرفت که این درخواست مربی جدیدش را برآورده کند.

چندی پیش مشخص شد که متئو المانی، مدیر فوتبال بارسا، به منچستر سفر کرده تا مذاکرات را پی گرفته و این انتقال را نهایی کند. پس از آن تایید شد که این باشگاه با تورس به توافق نهایی رسیده و حتی موفق شده رضایت پپ گواردیولا را نیز برای انجام این انتقال کسب کند. با این حال تنها مسئله ای که تاکنون باعث شده بود که این انتقال نهایی نشود اختلاف مالی دو طرف بوده است.

اما حالا به نظر می‌رسد که تمام شرایط برای انتقال ستاره اسپانیایی به نوکمپ فراهم شده است. بر اساس ادعای اسپورت کاتالونیا همه توافق لازم صورت گرفته و به زودی انتقال فران تورس به بارسلونا رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت.  بر این اساس دو باشگاه بارسلونا و منچسترسیتی آخرین مراحل مذاکرات خود را پشت سر می گذارند و به نظر می رسد که نهایتاً طی ساعات آینده انتقال فران تورس نوکمپ با ۴۵ میلیون یورو نهایی خواهد شد.

تگ ها


فران تورس منچستر سیتی بارسلونا