ادعای اسکای؛ انتقال لوکاکو به اینتر قطعی شد

به نظر می‌رسد پس از مدت‌ها دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر بر سر انتقال روملو لوکاکو به توافق رسیده‌اند...

به گزارش مدال، از همان ابتدای بازار نقل و انتقالات، اینتر تلاش زیادی برای روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی یونایتد انجام داد و این بازیکن هدف اول آنتونیو کونته، سرمربی جدید‌ اینتر بوده است. مدیر برنامه لوکاکو، فدریکو پاستورلو امروز به لندن سفر کرده تا جریان مذاکرات را پیش ببرد و به نظر می رسد توافق بین طرفین انجام شده است.

طبق ادعای اسکای اسپورتس، اینتر اخیراً بطور رسمی پیشنهادی 75 میلیون یورو به علاوه پاداش برای خرید روملو لوکاکو ارائه داده است و طرفین در مراحل آخر نهایی کردن این انتقال هستند. علاوه بر این مدیران اینتر، پیرو آسیلیو و پپ ماروتا منتظر چراغ سبز باشگاه منچستریونایتد برای پرواز به پایتخت انگلیس و انعقاد رسمی قرارداد روملو لوکاکو هستند.

این در حالیست که یوونتوس نیز علاقه زیادی به خرید روملو لوکاکو داشت و قرار بود این بازیکن به ازای انتقال پائولو دیبالا به یونایتد، راهی تورین شود اما هافبک آرژانتینی یوونتوس این پیشنهاد را نپذیرفت و در ادامه انتقال روملو لوکاکو نیز به یوونتوس منتفی شد.

این مهاجم بلژیکی فردا در ایتالیا خواهد بود تا تست‌های پزشکی اینتر را پشت سر بگذارد و پس از با موفقیت پشت سر گذاشتن آنها، می‌تواند قرارداد 5 ساله خود را امضا کند. لازم به ذکر است مبلغ پایه انتقال لوکاکو به اینتر 65 میلیون یورو است و 13 میلیون یورو نیز به عنوان پاداش در قرارداد ذکر شده که به راحتی قابل فعال شدن است. همچنین درصدی از فروش آینده او به تیمی دیگر، به شیاطین سرخ خواهد رسید.

اخبار مرتبط:

جریمه شدن لوکاکو به خاطر غیبت در تمرینات منچستر یونایتد

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان نراتزوری آنتونیو کونته ستاره بلژیکی روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال