ادعای اسکای؛ بارسا به دنبال معاوضه گریزمان با نیمار

اسکای اسپورتز مدعی است بارسلونا قصد دارد تابستان امسال در ازای بازگشت نیمار به نوکمپ، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی‌اش را به پاری سن ژرمن واگذار کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اسکای اسپورتز مدعی شد باشگاه بارسلونا در یک برنامه جدید برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ قصد دارد به باشگاه پاری سن ژرمن پیشنهاد دهد در ازای  این انتقال و به عنوان جبران بخشی از هزینه خرید نیمار، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی‌اش را به PSG واگذار کند. بر اساس این گزارش بارسا احتمالا گریزمان را ۱۰۰میلیون یورو ارزش‌گذاری خواهد کرد و این در حالی است که PSG قیمت نیمار را ۱۵۰ میلیون یورو اعلام کرده است.

باشگاه بارسلونا برای رسیدن به هدفهای اولویت‌دار خود در نقل و انتقالات یعنی جذب نیمار و لائوتارو مارتینز آماده است  گریزمان را تنها بعد از یک فصل حضور در نوکمپ واگذار کند. یکی از دلایل اصلی بارسلونا برای گرفتن چنین تصمیمی، بحران مالی ناشی از ویروس کرونا ذکر شده است.

بارسلونا گریزمان را ۱۰۰ میلیون یورو ارزشگذاری کرده و در صورتیکه خود گریزمان و باشگاه PSG تمایلی به این انتقال نداشته باشند بارسلونا حاضر است او را به باشگاه‌های دیگر هم بفروشد. ولی با توجه به شرایط فعلی ناشی از  کرونا و بحران مالی باشگاه‌ها در اروپا، بعید به نظر می‌رسد حتی ثروتمندترین باشگاه‌های این قاره بخواهند یا بتوانند برای جذب گریزمان چنین مبلغی به بلوگرانا بپردازند.

لیونل مسی کاپیتان بارسلونا اخیرا اعلام کرد او و هم‌تیمی‌هایش برای کمک به وضعیت مالی باشگاه در بحبوحه بحران کرونا هفتاد درصد دستمزدهایشان را خواهند بخشید. او همچنین از مدیریت باشگاه انتقاد کرد که چرا تلویحا گفته بودند که بازیکنان بارسا تمایلی به این کار ندارند. مسی که در ماه‌های اخیر چند بار با هیات مدیره بارسلونا دچار تنش شده تابستان گذشته از اینکه نیمار به بارسا برنگشته به وضوح ناراحت بود. سال گذشته تلاشهای بارسا برای جذب نیمار ناکام ماند و گریزمان با قراردادی ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکو به بارسا پیوست.

گریزمان معتقد است که همچنان در بارسلونا می‌تواند آینده موفقی داشته باشد و گفته می‌شود در آینده نزدیک برای رونمایی از لباس بارسلونا در فصل آینده از او استفاده خواهد شد. اما در صورتیکه بارسا موفق شود نیمار و لائوتارو را به خدمت بگیرد او عملا به مهاجم پنجم این تیم تبدیل خواهد شد و بعد از مسی، سوارز، نیمار و لائوتارو به عنوان آخرین گزینه تهاجمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار آنتون گریزمان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات آنتوان گریزمان Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال